Rezultati

Kategorije
OliFOlimpik triatlon - ženske skupno
OliMOlimpik triatlon - moški skupno
SSfSuper Sprint / Za vsakogar - ženske skupno
SSmSuper Sprint / Za vsakogar - moški skupno
ETUFETU Junior cup - Women
ETUMETU Junior cup - Men
AFCici akvatlon - deklice A
AMCici akvatlon - dečki A
BFCici akvatlon - deklice B
BMCici akvatlon - dečki B
CFCici akvatlon - deklice C
CMCici akvatlon - dečki C
DFSuper sprint triatlon - starejše deklice
DMSuper sprint triatlon - starejši dečki
EFSuper sprint triatlon - kadetinje
EMSuper sprint triatlon - kadeti
FFSuper sprint triatlon - mlajše mladinke
FMSuper sprint triatlon - mlajši mladinci
GFSuper sprint triatlon - starejše mladinke
GMSuper sprint triatlon - starejši mladinci
SFTriatlon za vsakogar - dijakinje
SMTriatlon za vsakogar - dijaki
TFTriatlon za vsakogar - članice 1
TMTriatlon za vsakogar - člani 1
UFTriatlon za vsakogar - članice 2
UMTriatlon za vsakogar - člani 2
VFTriatlon za vsakogar - članice 3
VMTriatlon za vsakogar - člani 3
ZDŠtafetni triatlon za podjetja in združenja - duatlonska ekipa
ZFŠtafetni triatlon za podjetja in združenja - ženska ekipa
ZMŠtafetni triatlon za podjetja in združenja - moška ekipa
ZXŠtafetni triatlon za podjetja in združenja - mešana ekipa
HFOlimpik triatlon - starejše mladinke
HMOlimpik triatlon - starejši mladinci
IFOlimpik triatlon - članice 1
IMOlimpik triatlon - člani 1
JFOlimpik triatlon - članice 2
JMOlimpik triatlon - člani 2
KFOlimpik triatlon - veteranke 1
KMOlimpik triatlon - veterani 1
LFOlimpik triatlon - veteranke 2
LMOlimpik triatlon - veterani 2
MFOlimpik triatlon - veteranke 3
MMOlimpik triatlon - veterani 3
NFOlimpik triatlon - veteranke 4
NMOlimpik triatlon - veterani 4
OFOlimpik triatlon - veteranke 5
OMOlimpik triatlon - veterani 5
PFOlimpik triatlon - veteranke 6
PMOlimpik triatlon - veterani 6
RFOlimpik triatlon - veteranke 7
RMOlimpik triatlon - veterani 7
U23FOlimpik triatlon - ženske do 23 let
U23MOlimpik triatlon - moški do 23 let
D_HFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - starejše mladinke
D_HMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - starejši mladinci
D_IFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - članice 1
D_IMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - člani 1
D_JFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - članice 2
D_JMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - člani 2
D_KFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 1
D_KMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 1
D_LFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 2
D_LMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 2
D_MFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 3
D_MMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 3
D_NFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 4
D_NMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 4
D_OFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 5
D_OMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 5
D_PFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 6
D_PMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 6
D_RFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 7
D_RMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 7
Rezultati

Triglav Triatlon Bled

Bled, 24.6.2017

JM - Olimpik triatlon - člani 2

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubK1K2K3K4K5Rezultat
1404Dolinar GregaSLOTK Inles Riko Ribnica0:21:420:00:571:00:420:00:560:38:292:02:47
2408Majdič TomažSLOTK Inles Riko Ribnica0:21:280:01:011:00:520:01:010:39:032:03:27
3399Klančnik JanezSLOŠRK Celje0:24:590:00:440:59:310:00:480:39:042:05:08
4403Cebin BojanSLOTK Inles Riko Ribnica0:22:280:00:561:03:120:01:010:38:142:05:53
5441Korać NemanjaSRBTri Dubai0:23:360:01:001:01:580:01:000:41:242:09:00
6400Muc GregorSLOŠRK Celje0:24:300:00:561:04:390:01:000:41:382:12:45
7501Stranjak RobertSLOŠD Turbo M0:31:030:01:161:01:160:01:140:40:292:15:21
8345Martinčič DarjanSLO3K ŠPORT0:28:130:01:131:04:310:01:080:42:472:17:54
9479Lorber MitjaSLO 0:26:470:01:251:05:480:01:070:43:012:18:09
10528Žbontar KlemenSLOAlpineman0:25:320:01:031:06:390:01:160:44:562:19:28
11344Jamnik IvanSLO3K ŠPORT0:26:320:01:141:08:110:01:230:45:072:22:28
12386Korelc MatejSLOŠD AKSON0:26:130:01:021:06:170:01:370:50:492:26:00
13414Lepojić SašoSLOTK Ljubljana0:29:300:01:321:08:570:01:240:46:062:27:30
14343Laing GregorGBR3k0:28:110:01:151:10:290:01:160:47:412:28:54
15527Ciglar MitjaSLOTK Maraton Ptuj0:27:500:02:031:12:240:01:370:45:442:29:40
16530Troschl PhilippAUTAC ST.Veit/Glan0:31:480:01:181:16:050:01:440:41:312:32:28
17361Di Bon MatteoSLOEastside Triathlon Gorizia0:28:200:01:141:13:320:01:020:49:402:33:50
18424Radosavljević ZoranSRBTK Tamiš Pančevo0:29:230:01:341:12:200:01:290:49:242:34:12
19484Plevnik DavidSLO 0:34:310:02:061:11:130:01:350:45:312:34:57
20412Babnik AndrejSLOTK Ljubljana0:32:470:01:261:10:520:01:330:50:032:36:43
21416Povhe TadejSLOTK Ljubljana0:33:090:01:431:13:280:01:080:49:442:39:14
22388Ferlan MihaSLOŠD Triglav0:34:080:01:471:15:560:02:210:49:242:43:38
23350Bulc RokSLOAddiko Tris0:30:510:02:281:13:400:01:520:56:212:45:14
24489Zadravec BlažSLO 0:26:250:02:011:19:150:01:390:56:172:45:39
25483Penko TomažSLO 0:31:090:02:151:11:430:02:301:00:022:47:40
26422Drca SlavkoCROTK SWIBIR0:33:040:01:261:19:500:02:020:54:252:50:49
27341Mahkovič MarkoSLO/0:30:290:03:001:33:400:01:510:51:233:00:25
28392Katern BorutSLOŠd3 Šport0:35:560:01:161:28:150:01:300:58:573:05:56
29413Hayes MartinSLOTK Ljubljana0:33:150:01:501:25:510:02:131:02:463:05:57
30473Colarić DušanSLO 0:30:440:01:431:29:490:01:591:04:303:08:46
31342Starčević BrankoSRB/0:27:120:01:241:32:400:02:010:38:53DQ