Rezultati

Kategorije
OliFOlimpik triatlon - ženske skupno
OliMOlimpik triatlon - moški skupno
SSfSuper Sprint / Za vsakogar - ženske skupno
SSmSuper Sprint / Za vsakogar - moški skupno
ETUFETU Junior cup - Women
ETUMETU Junior cup - Men
AFCici akvatlon - deklice A
AMCici akvatlon - dečki A
BFCici akvatlon - deklice B
BMCici akvatlon - dečki B
CFCici akvatlon - deklice C
CMCici akvatlon - dečki C
DFSuper sprint triatlon - starejše deklice
DMSuper sprint triatlon - starejši dečki
EFSuper sprint triatlon - kadetinje
EMSuper sprint triatlon - kadeti
FFSuper sprint triatlon - mlajše mladinke
FMSuper sprint triatlon - mlajši mladinci
GFSuper sprint triatlon - starejše mladinke
GMSuper sprint triatlon - starejši mladinci
SFTriatlon za vsakogar - dijakinje
SMTriatlon za vsakogar - dijaki
TFTriatlon za vsakogar - članice 1
TMTriatlon za vsakogar - člani 1
UFTriatlon za vsakogar - članice 2
UMTriatlon za vsakogar - člani 2
VFTriatlon za vsakogar - članice 3
VMTriatlon za vsakogar - člani 3
ZDŠtafetni triatlon za podjetja in združenja - duatlonska ekipa
ZFŠtafetni triatlon za podjetja in združenja - ženska ekipa
ZMŠtafetni triatlon za podjetja in združenja - moška ekipa
ZXŠtafetni triatlon za podjetja in združenja - mešana ekipa
HFOlimpik triatlon - starejše mladinke
HMOlimpik triatlon - starejši mladinci
IFOlimpik triatlon - članice 1
IMOlimpik triatlon - člani 1
JFOlimpik triatlon - članice 2
JMOlimpik triatlon - člani 2
KFOlimpik triatlon - veteranke 1
KMOlimpik triatlon - veterani 1
LFOlimpik triatlon - veteranke 2
LMOlimpik triatlon - veterani 2
MFOlimpik triatlon - veteranke 3
MMOlimpik triatlon - veterani 3
NFOlimpik triatlon - veteranke 4
NMOlimpik triatlon - veterani 4
OFOlimpik triatlon - veteranke 5
OMOlimpik triatlon - veterani 5
PFOlimpik triatlon - veteranke 6
PMOlimpik triatlon - veterani 6
RFOlimpik triatlon - veteranke 7
RMOlimpik triatlon - veterani 7
U23FOlimpik triatlon - ženske do 23 let
U23MOlimpik triatlon - moški do 23 let
D_HFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - starejše mladinke
D_HMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - starejši mladinci
D_IFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - članice 1
D_IMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - člani 1
D_JFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - članice 2
D_JMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - člani 2
D_KFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 1
D_KMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 1
D_LFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 2
D_LMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 2
D_MFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 3
D_MMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 3
D_NFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 4
D_NMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 4
D_OFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 5
D_OMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 5
D_PFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 6
D_PMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 6
D_RFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 7
D_RMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 7
Rezultati

Triglav Triatlon Bled

Bled, 24.6.2017

SSm - Super Sprint / Za vsakogar - moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubK1K2K3K4K5Rezultat
1321Brunovský SimonSVKTRIAX0:03:530:00:490:20:080:00:430:12:170:37:51
2266Medved JakobSLOTK Telemach Ljubljana0:04:390:00:470:19:590:00:470:11:560:38:10
3496Cantu LeonardoITACNM0:03:590:00:490:20:020:00:490:12:460:38:28
4260Škufca EliasSLOTK Inles Riko Ribnica0:04:040:00:470:20:020:00:470:13:430:39:26
5497Ingrilli FlavioITACNM0:03:560:00:500:20:040:00:500:13:490:39:32
6329Pogačnik NejcSLO 0:03:580:00:500:20:390:00:530:13:290:39:51
7272Maradin JanSLOTK TRISPORT EXOTERM0:04:400:00:470:20:080:00:510:13:270:39:56
8398Terčelj RokSLOŠPORTNO DRUŠTVO 3ŠPORT0:05:060:00:580:20:420:00:570:13:180:41:03
9237Garbino DavideITACUS UDINE TRIATHLON0:03:550:00:500:20:590:00:530:14:350:41:13
10265Gašparič NandeSLOTK Telemach Ljubljana0:04:270:00:460:20:300:00:470:14:550:41:27
11310Šilc FranceSLOTK Inles Riko Ribnica0:05:500:00:520:20:560:00:550:12:560:41:31
12245Stocker LorenzAUTHSV Triathlon Kaernten0:04:250:00:500:22:090:00:510:14:090:42:25
13255Pregelj MarkSLOŠPORTNO DRUŠTVO 3ŠPORT0:04:080:01:140:21:510:01:030:14:300:42:47
14518Markelj TadejSLO 0:05:000:01:100:21:480:01:040:14:180:43:22
14519Janc JanušSLO 0:04:550:01:130:21:500:01:000:14:210:43:22
16279Podgoršek ŽigaSLOTK Utrip0:05:210:00:500:21:400:00:480:14:510:43:31
17315Štern MitjaSLOTK Utrip0:06:170:00:550:21:330:01:030:13:450:43:36
18290Perc JanSLOTRIATLON KLUB VELENJE0:04:070:00:530:22:470:00:530:15:000:43:43
19339Vobner JureSLO 0:05:280:01:020:21:270:01:000:14:490:43:48
20358Blasoni LucaITACUS UDINE TRIATHLON0:04:440:01:120:21:160:01:060:15:330:43:52
21517Mesec SašoSLOTK Utrip0:05:140:01:470:20:550:01:350:14:300:44:04
22525Čubrilo NikSLOTK Telemach Ljubljana0:04:560:00:530:22:130:01:000:15:040:44:09
22303Vandin GiorgioITAPOL. RICCIONE TRIATHLON0:03:390:00:520:23:290:00:570:15:100:44:09
24305Čepe DejanSLOSWIM CLINIC0:05:140:01:140:22:010:01:060:14:380:44:14
25314Mežnar UrbanSLOTK TRISPORT EXOTERM0:04:530:00:550:22:130:01:000:15:240:44:26
26324Praznik AljažSLOTSK JUB Dol0:06:420:01:180:22:510:01:030:12:540:44:50
27520Vučko VladoSLOTK Trisport Exoterm0:04:580:01:220:21:350:01:240:15:360:44:57
28242Scrazzolo AlessioITACUS UDINE TRIATHLON0:04:440:01:130:21:100:01:100:16:430:45:01
29261Tomšič StašSLOTK Inles Riko Ribnica0:05:180:00:490:23:130:00:490:15:230:45:33
30427Praprotnik Čurič LukaSLOTK Telemach Ljubljana0:04:250:00:550:22:420:00:570:16:540:45:56
31309Benčina MatejSLOTK Inles Riko Ribnica0:06:440:01:010:23:000:00:570:14:270:46:11
32224Berlot SebastianITACsa Gorizia Triathlon0:05:350:01:010:23:240:00:520:15:230:46:18
33280Eliáš DavidCZETri klub Příbram0:05:080:01:080:23:450:01:050:15:420:46:50
34274Mežnar MaticSLOTK TRISPORT EXOTERM0:05:410:01:000:24:530:00:530:14:320:47:01
35268Bojanc DomenSLOTK TRISPORT EXOTERM0:04:570:01:040:24:110:00:530:16:160:47:23
36269Černelič MaksSLOTK TRISPORT EXOTERM0:05:520:01:000:23:390:00:590:16:060:47:37
37234Faleschini FabioSLOCUS UDINE TRIATHLON0:05:180:01:070:23:520:01:030:16:320:47:54
38226Kovic JanusITACsa Gorizia Triathlon0:04:380:01:090:24:320:00:560:16:430:48:00
39472Ceklin VidSLO 0:06:280:01:180:24:020:00:560:15:190:48:05
40228Marsoni Juan PabloITACsa Gorizia Triathlon0:06:100:01:130:23:410:01:030:16:190:48:30
40263Alenabi NikSLOTK Telemach Ljubljana0:05:070:01:000:25:040:00:510:16:260:48:30
42320Trpin MatejSLOTRIATLONSKI KLUB TRISPORT0:06:420:01:210:22:560:01:090:16:470:48:56
43327Kutnik VorancSLO 0:06:280:01:360:23:380:01:180:15:560:48:58
44241Ronzat DavideITACUS UDINE TRIATHLON0:04:400:00:490:22:430:01:030:19:530:49:10
45312Fratina RokSLOTK Olimpija0:07:080:01:450:24:130:01:060:14:580:49:12
46524Glanzer CristophAUTAC St.Veit/Glan0:06:290:01:550:24:250:01:190:15:060:49:16
47331Purič AndreaITA 0:06:340:01:150:22:420:01:060:17:500:49:29
48494Škufca MatejSLOTK Inles Riko Ribnica0:06:370:01:060:23:260:01:100:17:160:49:37
49308Vidmar DenisSLOTK AJDOVŠČINA0:06:390:01:290:23:360:01:050:17:200:50:12
50522Feser VidSLOSwimClinic0:05:440:01:040:25:590:01:040:17:040:50:57
51316Eliáš RadekCZETri klub Příbram0:06:200:01:350:23:550:01:100:18:270:51:29
52232Zennaro GianlucaITACUS PADOVA0:05:070:01:010:26:420:01:010:17:460:51:39
53264Denša UlSLOTK Telemach Ljubljana0:05:570:00:540:27:070:00:590:16:510:51:49
54366Frioli LucaITAFERSEN TRIATHLON0:07:100:01:390:24:160:01:240:17:300:52:00
55296Koren RokSLOBrezmejni0:06:140:01:280:26:110:01:170:16:570:52:08
56333Rifl DamijanSLO 0:07:390:02:050:23:420:01:530:17:020:52:23
57304Pohlen BoštjanSLOPovodni mož0:05:310:01:460:26:500:01:000:17:260:52:35
58247Strada FrancescoITAPOL. RICCIONE TRIATHLON0:04:450:00:580:30:130:00:560:16:150:53:09
59470Sever SašoSLOZavarovalnica Triglav0:07:450:02:240:26:270:01:310:15:050:53:15
60301Stocker BernhardAUTHSV Triathlon Kaernten0:07:100:01:390:24:480:01:140:18:470:53:40
61291Mazej JureSLOTriDubai0:06:170:01:220:28:020:00:590:17:090:53:51
62505Sax TadejSLOPulz Šport0:06:480:01:580:25:030:02:160:17:590:54:07
63238Grion GuglielmoITACUS UDINE TRIATHLON0:05:050:01:020:30:260:01:090:16:450:54:29
64298Auer SandiSLOCalcit Bike Team0:08:390:01:440:25:270:01:210:17:270:54:39
65337Strgaršek MatejSLO 0:05:390:01:500:26:410:01:220:19:080:54:43
66257Čop AljažSLOTK Inles Riko Ribnica0:05:400:01:100:27:320:01:010:19:440:55:09
67332Rebernik BenjaminSLO 0:06:320:01:270:26:580:01:050:19:110:55:15
68317Kocbek AndreasSLOTRIATLON KLUB 3KM0:09:250:01:280:26:170:01:250:16:470:55:23
69306Vočanec DamjanSLOSwim clinic0:06:140:01:230:27:490:01:280:18:340:55:30
70336Skok LenartSLO 0:07:370:02:220:26:240:01:560:17:540:56:16
71512Snowball BenGBR Owen Loves Tess0:08:160:02:200:31:340:01:080:13:120:56:32
72521Škrabec LeonardoSLOŠD Posavje0:06:440:01:220:30:400:01:010:16:460:56:36
73338Tominšek JanezSLO 0:06:060:01:560:26:540:01:260:20:170:56:41
74323Krusic MatevzSLOtrisport kamnik0:07:370:01:500:30:220:01:300:16:230:57:44
75335Schweiger AlešSLO 0:07:160:01:490:29:250:01:170:20:090:59:57
76307Carpenter LaurenceIRLTeam Halmer0:07:440:03:010:30:450:01:060:19:121:01:50
77330Požlep GorazdSLO 0:07:290:02:420:28:580:01:330:21:551:02:38
78271Hribar MaticSLOTK TRISPORT EXOTERM0:05:140:01:500:31:110:01:150:23:441:03:17
79302Markovič AntonSLOKMARK TEAM0:09:270:03:170:27:000:01:560:21:591:03:40
80334Rode MarkoSLO 0:11:500:02:400:31:530:02:270:25:381:14:29
81270Flis NejcSLOTK TRISPORT EXOTERM0:05:030:00:550:35:45  DNF
81231Suglia FrancescoITACsa Gorizia Triathlon0:04:410:00:53   DNF