Rezultati

Kategorije
OliFOlimpik triatlon - ženske skupno
OliMOlimpik triatlon - moški skupno
SSfSuper Sprint / Za vsakogar - ženske skupno
SSmSuper Sprint / Za vsakogar - moški skupno
AFCici akvatlon - mlajše cicibanke
AMCici akvatlon - mlajši cicibani
BFCici akvatlon - cicibanke
BMCici akvatlon - cicibani
CFCici akvatlon - mlajše deklice
CMCici akvatlon - mlajši dečki
DFSuper sprint triatlon - starejše deklice
DMSuper sprint triatlon - starejši dečki
EFSuper sprint triatlon - kadetinje
EMSuper sprint triatlon - kadeti
FFSuper sprint triatlon - mlajše mladinke
FMSuper sprint triatlon - mlajši mladinci
GFSuper sprint triatlon - starejše mladinke
GMSuper sprint triatlon - starejši mladinci
SFTriatlon za vsakogar - starejše mladinke
SMTriatlon za vsakogar - starejši mladinci
TFTriatlon za vsakogar - članice
TMTriatlon za vsakogar - člani
UFTriatlon za vsakogar - veteranke 1
UMTriatlon za vsakogar - veterani 1
VFTriatlon za vsakogar - veteranke 2
VMTriatlon za vsakogar - veterani 2
ZDŠtafetni triatlon za podjetja in združenja - duatlonska ekipa
ZFŠtafetni triatlon za podjetja in združenja - ženska ekipa
ZMŠtafetni triatlon za podjetja in združenja - moška ekipa
ZXŠtafetni triatlon za podjetja in združenja - mešana ekipa
HFOlimpik triatlon - starejše mladinke
HMOlimpik triatlon - starejši mladinci
IFOlimpik triatlon - članice 1
IMOlimpik triatlon - člani 1
JFOlimpik triatlon - članice 2
JMOlimpik triatlon - člani 2
KFOlimpik triatlon - veteranke 1
KMOlimpik triatlon - veterani 1
LFOlimpik triatlon - veteranke 2
LMOlimpik triatlon - veterani 2
MFOlimpik triatlon - veteranke 3
MMOlimpik triatlon - veterani 3
NFOlimpik triatlon - veteranke 4
NMOlimpik triatlon - veterani 4
OFOlimpik triatlon - veteranke 5
OMOlimpik triatlon - veterani 5
PFOlimpik triatlon - veteranke 6
PMOlimpik triatlon - veterani 6
RFOlimpik triatlon - veteranke 7
RMOlimpik triatlon - veterani 7
D_HFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - starejše mladinke
D_HMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - starejši mladinci
D_IFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - članice 1
D_IMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - člani 1
D_JFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - članice 2
D_JMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - člani 2
D_KFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 1
D_KMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 1
D_LFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 2
D_LMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 2
D_MFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 3
D_MMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 3
D_NFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 4
D_NMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 4
D_OFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 5
D_OMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 5
D_PFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 6
D_PMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 6
D_RFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 7
D_RMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 7
Rezultati

Triglav Triatlon Bled

Bled, 1.9.2018

EM - Super sprint triatlon - kadeti

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubLicencaČasiRezultat
191MARADIN JANSLOTK Trisport Exoterm2018TZS24004:38 (0:26) 20:56 (0:34) 12:520:39:29
2113TOMŠIČ STAŠSLOTK Inles Riko Ribnica2018TZS08504:15 (0:22) 21:59 (0:37) 13:060:40:22
3102PODGORŠEK ŽIGASLOTK Utrip2018TZS38304:43 (0:25) 20:57 (0:39) 13:440:40:30
4103PODGORŠEK NEJCSLOTK Utrip2018TZS38404:39 (0:25) 21:47 (0:39) 13:450:41:17
5104PREGELJ MARKSLOŠD 3Šport2018TZS35904:11 (0:38) 22:42 (0:38) 14:110:42:22
6313JURČEK JURESLOTK Novo mesto 05:12 (0:27) 23:00 (0:45) 14:000:43:25
769DENŠA ULSLOTK Ljubljana2018TZS52904:59 (0:24) 23:05 (0:41) 14:160:43:27
8326KOVIC JANUŠSLOTK Ajdovščina 04:37 (0:25) 23:34 (0:42) 14:130:43:32
999PAVLIN DAVID ALJOŠASLOTK Utrip2018TZS39705:02 (0:39) 23:32 (0:32) 14:080:43:55
10106RIHAR MAISLOTK Ljubljana2018TZS59004:32 (0:28) 22:57 (0:41) 15:410:44:22
1167ČOP ALJAŽSLOTK Inles Riko Ribnica2018TZS06004:47 (0:30) 24:07 (0:34) 15:370:45:37
1278KOKOT JANSLOTK Velenje 04:17 (0:41) 24:23 (1:04) 16:370:47:04
13314MLAKAR MAKSSLOTK Novo mesto 05:04 (0:28) 26:33 (0:42) 14:350:47:24
14310VESELINOVIČ GALSLO  05:24 (0:31) 27:04 (0:47) 16:250:50:13
1571DOLINAR LENARTSLO  05:52 (1:31) 29:38 (0:38) 15:420:53:24
1673HANZA MISLAVCROTK Matulji2018-044405:33 (0:49) 30:33 (0:43) 16:290:54:09
17311ČERNELIČ MAKSSLOTK Trisport Exoterm 05:44 (0:31) 33:39 (0:59) 19:321:00:27
1890MAMIČ JAKOBSLOTK Ljubljana2018TZS566 (0:27) 22:57 (0:43) 12:22DNF