Rezultati

Kategorije
OliFOlimpik triatlon - ženske skupno
OliMOlimpik triatlon - moški skupno
SSfSuper Sprint / Za vsakogar - ženske skupno
SSmSuper Sprint / Za vsakogar - moški skupno
AFCici akvatlon - mlajše cicibanke
AMCici akvatlon - mlajši cicibani
BFCici akvatlon - cicibanke
BMCici akvatlon - cicibani
CFCici akvatlon - mlajše deklice
CMCici akvatlon - mlajši dečki
DFSuper sprint triatlon - starejše deklice
DMSuper sprint triatlon - starejši dečki
EFSuper sprint triatlon - kadetinje
EMSuper sprint triatlon - kadeti
FFSuper sprint triatlon - mlajše mladinke
FMSuper sprint triatlon - mlajši mladinci
GFSuper sprint triatlon - starejše mladinke
GMSuper sprint triatlon - starejši mladinci
SFTriatlon za vsakogar - starejše mladinke
SMTriatlon za vsakogar - starejši mladinci
TFTriatlon za vsakogar - članice
TMTriatlon za vsakogar - člani
UFTriatlon za vsakogar - veteranke 1
UMTriatlon za vsakogar - veterani 1
VFTriatlon za vsakogar - veteranke 2
VMTriatlon za vsakogar - veterani 2
ZDŠtafetni triatlon za podjetja in združenja - duatlonska ekipa
ZFŠtafetni triatlon za podjetja in združenja - ženska ekipa
ZMŠtafetni triatlon za podjetja in združenja - moška ekipa
ZXŠtafetni triatlon za podjetja in združenja - mešana ekipa
HFOlimpik triatlon - starejše mladinke
HMOlimpik triatlon - starejši mladinci
IFOlimpik triatlon - članice 1
IMOlimpik triatlon - člani 1
JFOlimpik triatlon - članice 2
JMOlimpik triatlon - člani 2
KFOlimpik triatlon - veteranke 1
KMOlimpik triatlon - veterani 1
LFOlimpik triatlon - veteranke 2
LMOlimpik triatlon - veterani 2
MFOlimpik triatlon - veteranke 3
MMOlimpik triatlon - veterani 3
NFOlimpik triatlon - veteranke 4
NMOlimpik triatlon - veterani 4
OFOlimpik triatlon - veteranke 5
OMOlimpik triatlon - veterani 5
PFOlimpik triatlon - veteranke 6
PMOlimpik triatlon - veterani 6
RFOlimpik triatlon - veteranke 7
RMOlimpik triatlon - veterani 7
D_HFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - starejše mladinke
D_HMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - starejši mladinci
D_IFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - članice 1
D_IMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - člani 1
D_JFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - članice 2
D_JMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - člani 2
D_KFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 1
D_KMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 1
D_LFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 2
D_LMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 2
D_MFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 3
D_MMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 3
D_NFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 4
D_NMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 4
D_OFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 5
D_OMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 5
D_PFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 6
D_PMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 6
D_RFDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veteranke 7
D_RMDržavno prvenstvo - Olimpik triatlon - veterani 7
Rezultati

Triglav Triatlon Bled

Bled, 1.9.2018

SSm - Super Sprint / Za vsakogar - moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubLicencaČasiRezultat
1127HILBER RENEAUTHSV Triathlon Kärnten 04:10 (0:22) 19:59 (0:34) 11:280:36:35
294MEDVED JAKOBSLOTK Ljubljana2018TZS57204:21 (0:24) 19:50 (0:42) 11:560:37:15
3111ŠKUFCA ELIAS MORITZSLOTK Inles Riko Ribnica2018TZS08204:13 (0:25) 20:48 (0:34) 12:500:38:52
4323MAVRIČ MRAK FILIPSLOTK Ljubljana 04:19 (0:26) 21:15 (0:39) 12:360:39:17
591MARADIN JANSLOTK Trisport Exoterm2018TZS24004:38 (0:26) 20:56 (0:34) 12:520:39:29
6113TOMŠIČ STAŠSLOTK Inles Riko Ribnica2018TZS08504:15 (0:22) 21:59 (0:37) 13:060:40:22
7102PODGORŠEK ŽIGASLOTK Utrip2018TZS38304:43 (0:25) 20:57 (0:39) 13:440:40:30
868ČUBRILO NIKSLOTK Ljubljana2018TZS52504:29 (0:24) 21:56 (0:39) 13:440:41:15
9103PODGORŠEK NEJCSLOTK Utrip2018TZS38404:39 (0:25) 21:47 (0:39) 13:450:41:17
10135MEDAN NIKOLASRB  04:23 (0:25) 22:43 (0:37) 13:120:41:22
1163BERLOT SEBASTIANITAGO Tri Team ASD 05:09 (0:28) 22:11 (0:43) 13:310:42:04
12322BELA KOČAR LUKASLOTK Utrip 04:32 (0:21) 22:27 (0:32) 14:150:42:10
13104PREGELJ MARKSLOŠD 3Šport2018TZS35904:11 (0:38) 22:42 (0:38) 14:110:42:22
14149STOCKER LORENZAUTHSV Triathlon Kärnten 04:49 (0:27) 23:24 (0:39) 13:210:42:43
1561ALENABI NIKSLOTK Ljubljana2018TZS51804:44 (0:25) 23:25 (0:36) 13:590:43:10
16313JURČEK JURESLOTK Novo mesto 05:12 (0:27) 23:00 (0:45) 14:000:43:25
1769DENŠA ULSLOTK Ljubljana2018TZS52904:59 (0:24) 23:05 (0:41) 14:160:43:27
18326KOVIC JANUŠSLOTK Ajdovščina 04:37 (0:25) 23:34 (0:42) 14:130:43:32
1999PAVLIN DAVID ALJOŠASLOTK Utrip2018TZS39705:02 (0:39) 23:32 (0:32) 14:080:43:55
20329JANC JANUŠSLO  05:05 (0:44) 22:51 (0:44) 14:310:43:57
21106RIHAR MAISLOTK Ljubljana2018TZS59004:32 (0:28) 22:57 (0:41) 15:410:44:22
2266BOJANC DOMENSLOTK Trisport Exoterm2018TZS25004:23 (0:25) 23:31 (0:38) 15:330:44:32
23141RAK SILVESTERSLOKD Tanin Sevnica 05:38 (0:44) 22:26 (0:52) 14:580:44:39
2467ČOP ALJAŽSLOTK Inles Riko Ribnica2018TZS06004:47 (0:30) 24:07 (0:34) 15:370:45:37
2595MEŽNAR MATICSLOTK Trisport Exoterm2018TZS25105:10 (0:30) 23:46 (0:49) 15:370:45:55
26116ZENNARO GIANLUCAITACUS Padova UNIPD 04:43 (0:27) 25:31 (0:37) 14:410:46:01
27328MARKELJ TADEJSLO  05:08 (0:50) 24:14 (0:54) 14:570:46:04
28145ROTOVNIK TOMAŽSLO  06:06 (0:38) 23:25 (0:56) 15:170:46:24
2975HAUSER JONASAUTHSV Triathlon Kärnten 04:41 (0:30) 24:17 (0:50) 16:340:46:54
3078KOKOT JANSLOTK Velenje 04:17 (0:41) 24:23 (1:04) 16:370:47:04
31314MLAKAR MAKSSLOTK Novo mesto 05:04 (0:28) 26:33 (0:42) 14:350:47:24
3286LAMPE DIEGOITACUS Udine Triathlon 04:46 (0:54) 26:33 (0:37) 15:300:48:21
33138OBERRAUNER GERHARDAUT  06:46 (0:56) 24:12 (0:50) 15:560:48:43
34321HAGER HANS JORGAUTTriatlon ATSV Braunan 06:58 (0:49) 23:18 (1:01) 16:500:48:57
35134MAROLT MARKOSLOŠD Dobrepolje 06:04 (1:03) 25:24 (0:47) 15:510:49:11
36155ZENNARO ANDREAITA  05:41 (0:31) 25:48 (1:07) 16:290:49:38
37310VESELINOVIČ GALSLO  05:24 (0:31) 27:04 (0:47) 16:250:50:13
38125BERGANT JANEZSLO  06:21 (0:58) 23:50 (1:07) 18:020:50:20
3962BELAJ NIKSLOTK Trisport Exoterm2018TZS25505:26 (0:32) 25:59 (0:44) 17:470:50:30
40327KOREN ROKSLOBrezmejni 05:59 (1:29) 26:10 (0:57) 15:550:50:32
41115VIMOS KOCBEK NEVANSLOTK Ljubljana2018TZS61405:06 (0:29) 28:13 (0:54) 15:480:50:33
4279KOVAČ PIJSLOTK Eklimas Ajdovščina2018TZS49705:44 (0:38) 26:13 (0:46) 17:340:50:58
43324RUTTMAN STEFANGER  07:51 (1:36) 26:04 (0:46) 14:510:51:11
44108ROTOVNIK TINESLO  04:43 (0:43) 26:55 (0:38) 19:040:52:06
4587LAMPE DAVIDEITACUS Udine Triathlon 05:28 (1:05) 28:26 (0:42) 16:570:52:40
4671DOLINAR LENARTSLO  05:52 (1:31) 29:38 (0:38) 15:420:53:24
47105RIFEL NEJCSLOTK Trisport Exoterm2018TZS26005:37 (0:40) 28:42 (0:42) 18:090:53:52
4873HANZA MISLAVCROTK Matulji2018-044405:33 (0:49) 30:33 (0:43) 16:290:54:09
49150STRGARŠEK MATEJSLO  05:53 (1:39) 27:19 (1:13) 18:200:54:26
50142RAUCH ROBERTSLO  07:17 (1:10) 26:55 (1:35) 17:570:54:55
5189MAJDIČ LUKASLOTK Trisport Exoterm2018TZS25905:47 (0:42) 29:23 (0:39) 19:050:55:38
5293MEDVED JURESLOTK Ljubljana2018TZS57105:47 (0:33) 31:04 (1:29) 18:360:57:30
53311ČERNELIČ MAKSSLOTK Trisport Exoterm 05:44 (0:31) 33:39 (0:59) 19:321:00:27
54152URANJEK JURESLO  07:26 (3:19) 32:55 (1:13) 16:511:01:47
55153ZABRET BOŠTJANSLO  10:52 (1:48) 29:52 (0:46) 19:061:02:26
56121ANDRAŠIĆ ALENSLO  08:49 (1:28) 32:46 (1:29) 22:111:06:44
57122ANDRAŠIĆ FRANJOSLO  09:33 (1:43) 32:42 (1:54) 20:511:06:45
58100PILIH ARNESLOTK Trisport Exoterm2018TZS264 () () DNF
5890MAMIČ JAKOBSLOTK Ljubljana2018TZS566 (0:27) 22:57 (0:43) 12:22DNF