Rezultati

Kategorije
MMoški - skupno
MAMoški do 30 let
MBMoški od 30 do 39 let
MCMoški od 40 do 49 let
MDMoški od 50 do 59 let
MEMoški nad 60 let
SM1Pokal Schneekoppe - Moški 1
SM10Pokal Schneekoppe - Moški 10
SM2Pokal Schneekoppe - Moški 2
SM3Pokal Schneekoppe - Moški 3
SM4Pokal Schneekoppe - Moški 4
SM5Pokal Schneekoppe - Moški 5
SM6Pokal Schneekoppe - Moški 6
SM7Pokal Schneekoppe - Moški 7
SM8Pokal Schneekoppe - Moški 8
SM9Pokal Schneekoppe - Moški 9
SW1Pokal Schneekoppe - Ženske 1
SW2Pokal Schneekoppe - Ženske 2
SW3Pokal Schneekoppe - Ženske 3
ZŽenske - skupno
ZAŽenske do 30 let
ZBŽenske od 30 do 39 let
ZCŽenske od 40 do 49 let
ZDŽenske od 50 do 59 let
ZEŽenske nad 60 let
Rezultati

40. Juriš na Vršič

Kranjska Gora, 1.9.2018

M - Moški - skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDržavaKlubNettoRezultat
156GRÜNFELD KRISTIANSLOŠD Ljubljana Rudnik0:35:10.80:35:11.8
2422TAVČAR LUKASLOCalcit Bike Team0:35:36.80:35:37.8
3442VRHOVNIK LUKASLOKD Rog0:35:41.60:35:42.4
4493DOVŽAN DAMJANSLOUNION CYCLING TEAM NO0:35:45.90:35:45.9
5461DRAGAR LUKASLOROG AS0:35:52.40:35:53.0
6241DOGŠA IZTOKSLOGanesha Team0:35:51.90:35:53.5
758HABIČ BOŠTJANSLOŠD Metek0:36:43.70:36:44.5
828BULOVEC GREGASLOMizarstvo Buki0:36:53.40:36:53.7
9464BOŽNAR KRISTIJANSLOIZVIR VIPAVA0:36:55.10:36:55.2
10410ŠETRAJČIČ GREGASLOJB Team Novo mesto0:36:55.50:36:55.7
11106LJUBIČ LUKASLOAD Hitrost0:37:13.80:37:13.9
12355PAHER MARKOSLO 0:37:17.80:37:20.1
13474ŽUMER MATICSLOKD ROG0:37:47.60:37:47.2
14117MARIČ ROBISLOKD Alpe SiS0:37:50.80:37:52.6
15292KOREN GAŠPERSLOKK Soča0:37:56.30:37:58.2
16460MESEC MARJANSLOŠD POVŽ0:38:02.20:38:02.4
1745FILIPIČ GREGASLOKD Alpe SiS0:38:05.60:38:07.5
18226BREGAR MIHASLO 0:38:44.80:38:45.6
19215ALIČ MIHASLOKD LPP0:38:48.60:38:49.0
20320MARINKO GREGASLOŠD Turbo M0:39:01.80:39:03.1
21242DOLAR TOMAŽSLOKK Završnica0:39:04.10:39:05.5
2273JERINA ANDRAŽSLOKD Alpe SiS0:38:59.90:39:05.9
23124ŠTURM GREGASLOTOP FIT TEAM0:39:07.20:39:07.9
2484KOMAC UROŠSLOMizarstvo Buki0:39:08.70:39:08.6
25486KLINEC BLAŽSLOKK PANTAL0:39:14.40:39:16.3
26405SUŠNIK BLAŽSLOKD Šenčur0:39:23.90:39:27.1
27488ALIČ KLEMENSLO 0:39:26.80:39:28.9
28121MERCINA MATEJSLOJB Team Novo mesto0:39:28.70:39:29.4
297BARBIČ BENJAMINSLO 0:39:32.40:39:33.3
3085KONC GORAZDSLOKK Kranj0:39:42.80:39:43.9
3191KOTNIK KLEMENSLOKD Alpe SiS0:40:09.10:40:12.1
32191TODOROVIČ DARKOSLOŠD Metek0:40:12.50:40:13.4
33406ŠALAMUN DARKOSLOLPP0:40:17.40:40:19.1
34379PREVODNIK IZIDORSLOKoloka0:40:20.80:40:20.8
35364PINTER ANDREJSLOŠentjur Power0:40:18.50:40:21.3
3663HARTMAN JOŽESLOVaruh zdravja0:40:21.30:40:21.4
37151POLAJNAR KLEMENSLOTeam Turbo Tropovci0:40:29.80:40:30.4
38305KUTOŠA DAVIDSLOŠD Energija Domžale0:40:37.60:40:39.2
39193URŠIČ JANEZSLOŠD U3P0:40:44.20:40:46.8
4027BULOVEC BLAŽSLOMizarstvo Buki0:40:48.30:40:49.2
4130CESAR IGORSLOKD Papež Podgorje0:40:50.40:40:52.4
4277JUVAN MIHASLOŠD Metek0:40:55.30:40:56.0
43304KUS JANSLO 0:40:59.40:41:00.5
44393ROZMAN ANŽESLOKoloka0:41:04.40:41:06.2
45483KLADNIK MATEJSLO 0:41:04.80:41:06.8
4662HANŽIČ TADEJSLOKD Branik Maribor0:41:04.10:41:09.1
47127MURN MATICSLOKK Vaška Runda0:41:10.90:41:12.3
48479MAROT BLAŽSLOORIENTACIJSKI KLUB SLOVENJ GRADEC0:41:17.40:41:20.9
49294KOSMAČ MIHASLOTopFit Team0:41:20.40:41:21.3
50173SEDAR TADEJSLOJB Team Novo mesto0:41:19.70:41:22.1
51120MELIHEN MIHASLOKK Kranj0:41:28.10:41:28.2
52145PLANINŠEK BORUTSLOKD Alpe SiS0:41:31.60:41:33.1
53101KUNAVER TOMSLOKD Alpe SiS0:41:34.90:41:35.4
54448ZIDAR DUŠANSLO 0:41:47.20:41:52.0
55235ČERNIGOJ UROŠSLOŠD Elektro Primorska0:41:58.10:41:59.1
56179SMUK BOŠTJANSLOŠD Turbo M0:41:55.50:42:00.9
57278KAMPUŠ BORISSLOŠD SIJ0:42:07.30:42:09.6
5890KOŠIR MATEJSLOContiTech Slovenija0:42:06.50:42:09.8
5937JUGOVIC SANDI SLOŠD Koloka0:42:08.70:42:11.2
60227BRENČIČ ANŽESLO 0:42:19.50:42:23.1
61342MUHVIČ MITJASLO 0:42:38.70:42:40.2
62156PRISTAVEC MIRANSLOTopFit Team0:42:48.00:42:50.9
63487TREJIĆ ĐULAGABIHBK BIHAĆ0:43:00.30:43:05.0
64378PRETNER MARJANSLOKD Brda0:43:01.10:43:05.5
65299KREGAR MATJAŽSLOB.V.G. Gulč-BTS Company0:43:17.90:43:19.8
66263GREGORIČ GREGASLOTopFit Team0:43:16.00:43:19.9
67222BATISTIČ SIMONSLOŠD Elektro Primorska0:43:18.70:43:20.5
68310LIPAJ DAVIDSLO 0:42:52.50:43:26.6
6929CADEZ MITJAGERSv. Urban0:43:25.70:43:29.5
7055GRUM MATEJSLOKD Dalija0:43:49.30:43:53.1
7147GOLOB GREGASLOŠD Metek0:43:59.50:44:00.6
7223BREZNIK MARKSLOŠD Metek0:44:16.00:44:18.7
739BEČ BORISSLOKd-LPP0:44:19.80:44:21.7
7442ERCE ROKSLOŠD Metek0:44:24.00:44:25.2
75476BOŠTIC LJUBOSLOPIVOVARNA UNION0:44:16.60:44:31.9
76225BOKAL JURESLOASPEKT - Tehnično svetovanje0:44:41.10:44:42.9
77211ŽIBERT KLEMENSLOJB Team Novo mesto0:44:46.40:44:48.3
78492VILFAN LUKASLO 0:44:01.00:44:51.7
79251GAL GORANCROKK Bike EK Haloze 20020:45:07.40:45:12.1
80452ŽITNIK ANŽESLOXLAB0:45:19.40:45:24.8
81176SIROTIČ IRVINSLOŠD Metrel0:45:25.00:45:31.1
82182SODNIK SIMONSLOKD Alpe SiS0:45:54.10:45:58.6
83234ČERNIGOJ MATJAŽSLOKK Izvir Vipava0:46:08.50:46:10.1
84372POTOČNIK JANEZSLOAGP PRO0:46:06.70:46:11.1
85338MOŽE ALOJZSLOKD Papež Podgorje0:46:29.90:46:33.0
86265GROZNIK FRANCISLOKD Metek0:46:43.80:46:46.6
87269HRIBAR MIHAELSLOCalcit bike team0:46:47.20:46:50.9
88427TROŠT ANDREJSLOKK Izvir Vipava0:46:48.70:46:52.0
89432VAUPOTIČ MATEVŽSLO 0:45:44.50:46:58.1
90178SMREKAR BERNARDSLOŠRD Omega Air0:46:30.90:47:00.3
91260GORJANEC DUŠANSLOKD Papež Podgorje0:46:52.70:47:01.3
9219BRAČKO ALEKSANDERSLOŠD Supersnurf 0:47:03.1
93282KERN VIKISLO 0:47:02.50:47:06.9
94135OSLAJ STEFANSLO 0:46:28.70:47:08.4
95435VERK KLEMENSLO 0:47:16.20:47:19.9
96128NARTNIK ANDRAŽSLOŠRD Omega Air0:46:54.80:47:22.7
97194VAVPETIČ ANDREJSLOMici je zakon0:47:05.50:47:27.7
98192TOLAR BLAŽSLO 0:47:26.40:47:28.9
99230CERINŠEK FRANCSLOKK Rogla0:47:30.90:47:43.9
100258GODINA BLAŽSLOŠD Metrel0:47:25.70:47:45.6
1234