Rezultati

Kategorije
MMoški - skupno
MAMoški do 30 let
MBMoški od 30 do 39 let
MCMoški od 40 do 49 let
MDMoški od 50 do 59 let
MEMoški nad 60 let
SM1Pokal Schneekoppe - Moški 1
SM10Pokal Schneekoppe - Moški 10
SM2Pokal Schneekoppe - Moški 2
SM3Pokal Schneekoppe - Moški 3
SM4Pokal Schneekoppe - Moški 4
SM5Pokal Schneekoppe - Moški 5
SM6Pokal Schneekoppe - Moški 6
SM7Pokal Schneekoppe - Moški 7
SM8Pokal Schneekoppe - Moški 8
SM9Pokal Schneekoppe - Moški 9
SW1Pokal Schneekoppe - Ženske 1
SW2Pokal Schneekoppe - Ženske 2
SW3Pokal Schneekoppe - Ženske 3
ZŽenske - skupno
ZAŽenske do 30 let
ZBŽenske od 30 do 39 let
ZCŽenske od 40 do 49 let
ZDŽenske od 50 do 59 let
ZEŽenske nad 60 let
Rezultati

40. Juriš na Vršič

Kranjska Gora, 1.9.2018

MA - Moški do 30 let

Uvr.Št.Priimek in imeDržavaKlubNettoRezultat
156GRÜNFELD KRISTIANSLOŠD Ljubljana Rudnik0:35:10.80:35:11.8
2422TAVČAR LUKASLOCalcit Bike Team0:35:36.80:35:37.8
3442VRHOVNIK LUKASLOKD Rog0:35:41.60:35:42.4
4493DOVŽAN DAMJANSLOUNION CYCLING TEAM NO0:35:45.90:35:45.9
5461DRAGAR LUKASLOROG AS0:35:52.40:35:53.0
6464BOŽNAR KRISTIJANSLOIZVIR VIPAVA0:36:55.10:36:55.2
7410ŠETRAJČIČ GREGASLOJB Team Novo mesto0:36:55.50:36:55.7
8474ŽUMER MATICSLOKD ROG0:37:47.60:37:47.2
9292KOREN GAŠPERSLOKK Soča0:37:56.30:37:58.2
10215ALIČ MIHASLOKD LPP0:38:48.60:38:49.0
1173JERINA ANDRAŽSLOKD Alpe SiS0:38:59.90:39:05.9
12486KLINEC BLAŽSLOKK PANTAL0:39:14.40:39:16.3
13405SUŠNIK BLAŽSLOKD Šenčur0:39:23.90:39:27.1
14121MERCINA MATEJSLOJB Team Novo mesto0:39:28.70:39:29.4
1591KOTNIK KLEMENSLOKD Alpe SiS0:40:09.10:40:12.1
16151POLAJNAR KLEMENSLOTeam Turbo Tropovci0:40:29.80:40:30.4
17304KUS JANSLO 0:40:59.40:41:00.5
18127MURN MATICSLOKK Vaška Runda0:41:10.90:41:12.3
19479MAROT BLAŽSLOORIENTACIJSKI KLUB SLOVENJ GRADEC0:41:17.40:41:20.9
20173SEDAR TADEJSLOJB Team Novo mesto0:41:19.70:41:22.1
21101KUNAVER TOMSLOKD Alpe SiS0:41:34.90:41:35.4
22487TREJIĆ ĐULAGABIHBK BIHAĆ0:43:00.30:43:05.0
2323BREZNIK MARKSLOŠD Metek0:44:16.00:44:18.7
24225BOKAL JURESLOASPEKT - Tehnično svetovanje0:44:41.10:44:42.9
25211ŽIBERT KLEMENSLOJB Team Novo mesto0:44:46.40:44:48.3
26492VILFAN LUKASLO 0:44:01.00:44:51.7
27452ŽITNIK ANŽESLOXLAB0:45:19.40:45:24.8
28432VAUPOTIČ MATEVŽSLO 0:45:44.50:46:58.1
29128NARTNIK ANDRAŽSLOŠRD Omega Air0:46:54.80:47:22.7
30192TOLAR BLAŽSLO 0:47:26.40:47:28.9
31777UMNIK ANDREJSLO 0:49:14.10:49:47.2
32268HOZJAN JERNEJSLO 0:48:29.50:49:55.6
33470ČADEŽ BLAŽSLO 0:49:25.10:49:58.4
34375PRAŠNIKAR MATIJASLO 0:53:11.40:53:36.2
35394ROŽANEC JANSLO 0:53:46.70:54:38.7
3614BIRK JAKOBSLOŠRD Omega Air0:54:12.20:54:40.9
37370POGAČNIK ŽANSLOTSK Triglav Kranj0:54:26.60:55:32.5
38252KOPRIVEC VIDSLO 0:54:59.00:55:56.7
39228BREZNIKAR TIMSLOAtletska šola hop na kvadrat0:55:06.30:56:41.5
40169ROŽMAN BLAŽSLO 0:55:55.40:56:45.1
41414ŠKULJ MARKOSLOŠRD Omega Air0:56:07.80:56:58.7
42326MATJAŠIČ BLAŽSLO 0:55:49.80:57:03.2
43164RAUŠL MATICSLOŠRD Omega Air0:57:15.60:58:15.2
44243DOLINŠEK MATICSLO 0:57:24.90:58:23.8
45395ROŽANEC JURIJSLO 0:58:04.50:59:00.0
46249FILIPIČ MATICSLOKK Mu0:58:30.90:59:59.2
4713BIRK ANŽESLOPGD Sostro1:00:24.71:01:09.3
48396SAMOTORČAN DANIJELSLOŠRD Omega Air1:01:29.61:02:26.2
49428TRUNKELJ ROKSLOALOHA1:09:54.51:11:20.9
50462BEDENIK MATICSLO 1:11:59.41:13:22.5
51246DRAKULIĆ TADEJSLONJK1:17:32.61:20:17.6
52200VRTNIK TIMOTEJSLOŠD Bam.Bi DNS
52188ŠTIRN ANDRAŽSLOEnergijateam.com DNS
5225BUČAR PETERSLO  DNS
5250GOLOB URBANSLOKD Alpe SiS DNS
5286KORENČ JANSLOŠD Koloka DNS
5288KOS MATEJSLOJB Team Novo mesto DNS
5264HORVAT MATEJSLOJB Team Novo mesto DNS
52118MEDVEŠČEK HUSKIČ LUKASLO  DNS
52122MESARIČ MITJASLOTUŠ Team DNS