Rezultati

Kategorije
MMoški - skupno
MAMoški do 30 let
MBMoški od 30 do 39 let
MCMoški od 40 do 49 let
MDMoški od 50 do 59 let
MEMoški nad 60 let
SM1Pokal Schneekoppe - Moški 1
SM10Pokal Schneekoppe - Moški 10
SM2Pokal Schneekoppe - Moški 2
SM3Pokal Schneekoppe - Moški 3
SM4Pokal Schneekoppe - Moški 4
SM5Pokal Schneekoppe - Moški 5
SM6Pokal Schneekoppe - Moški 6
SM7Pokal Schneekoppe - Moški 7
SM8Pokal Schneekoppe - Moški 8
SM9Pokal Schneekoppe - Moški 9
SW1Pokal Schneekoppe - Ženske 1
SW2Pokal Schneekoppe - Ženske 2
SW3Pokal Schneekoppe - Ženske 3
ZŽenske - skupno
ZAŽenske do 30 let
ZBŽenske od 30 do 39 let
ZCŽenske od 40 do 49 let
ZDŽenske od 50 do 59 let
ZEŽenske nad 60 let
Rezultati

40. Juriš na Vršič

Kranjska Gora, 1.9.2018

MC - Moški od 40 do 49 let

Uvr.Št.Priimek in imeDržavaKlubNettoRezultat
158HABIČ BOŠTJANSLOŠD Metek0:36:43.70:36:44.5
2460MESEC MARJANSLOŠD POVŽ0:38:02.20:38:02.4
345FILIPIČ GREGASLOKD Alpe SiS0:38:05.60:38:07.5
4226BREGAR MIHASLO 0:38:44.80:38:45.6
5320MARINKO GREGASLOŠD Turbo M0:39:01.80:39:03.1
685KONC GORAZDSLOKK Kranj0:39:42.80:39:43.9
7191TODOROVIČ DARKOSLOŠD Metek0:40:12.50:40:13.4
8379PREVODNIK IZIDORSLOKoloka0:40:20.80:40:20.8
9193URŠIČ JANEZSLOŠD U3P0:40:44.20:40:46.8
1030CESAR IGORSLOKD Papež Podgorje0:40:50.40:40:52.4
1177JUVAN MIHASLOŠD Metek0:40:55.30:40:56.0
1262HANŽIČ TADEJSLOKD Branik Maribor0:41:04.10:41:09.1
13145PLANINŠEK BORUTSLOKD Alpe SiS0:41:31.60:41:33.1
14448ZIDAR DUŠANSLO 0:41:47.20:41:52.0
15179SMUK BOŠTJANSLOŠD Turbo M0:41:55.50:42:00.9
16278KAMPUŠ BORISSLOŠD SIJ0:42:07.30:42:09.6
1790KOŠIR MATEJSLOContiTech Slovenija0:42:06.50:42:09.8
1837JUGOVIC SANDI SLOŠD Koloka0:42:08.70:42:11.2
19342MUHVIČ MITJASLO 0:42:38.70:42:40.2
20156PRISTAVEC MIRANSLOTopFit Team0:42:48.00:42:50.9
21378PRETNER MARJANSLOKD Brda0:43:01.10:43:05.5
2229CADEZ MITJAGERSv. Urban0:43:25.70:43:29.5
2347GOLOB GREGASLOŠD Metek0:43:59.50:44:00.6
2442ERCE ROKSLOŠD Metek0:44:24.00:44:25.2
25176SIROTIČ IRVINSLOŠD Metrel0:45:25.00:45:31.1
26182SODNIK SIMONSLOKD Alpe SiS0:45:54.10:45:58.6
27372POTOČNIK JANEZSLOAGP PRO0:46:06.70:46:11.1
28265GROZNIK FRANCISLOKD Metek0:46:43.80:46:46.6
29178SMREKAR BERNARDSLOŠRD Omega Air0:46:30.90:47:00.3
3019BRAČKO ALEKSANDERSLOŠD Supersnurf 0:47:03.1
31282KERN VIKISLO 0:47:02.50:47:06.9
32135OSLAJ STEFANSLO 0:46:28.70:47:08.4
33380PUSTAVRH ALEŠSLOKD Belaunce0:47:43.60:47:51.1
3478KALAN LUKASLOKK Kranj0:47:44.20:48:23.8
35158PUNGARTNIK BORISSLO 0:48:30.00:48:34.3
36457GOLOB JURIJSLOJB TEAM NOVO MESTO0:48:17.90:48:40.1
37478PRELC MATEJSLOIZVIR VIPAVA0:48:47.90:48:54.1
38361PEROŠA EGONSLOHidria0:48:04.40:49:00.7
39367PODLIPNIK JERNEJSLOTK Vrhnika0:49:13.00:50:05.0
40113MAKOVEC SLAVKOSLO 0:50:21.20:50:44.3
41306LAH IGORSLO 0:50:56.20:51:23.8
42180SODERŽNIK STOJANSLOŠ.D. PULZ0:51:09.10:51:31.0
43298KRAPEŽ UROŠSLOPiciBici0:51:21.60:51:32.7
44189ŠUMI GORAZDSLO 0:50:55.70:51:37.7
4520BRANK TOMAŽSLOVictoria Club Vodice0:50:49.90:51:38.0
46473FERLAN TOMAŽSLOKD BELAVNCE0:51:35.80:51:43.3
4751GRADIŠAR LEONSLO 0:51:51.20:52:01.5
48339MOŽE MIROSLORD Revoz0:51:47.20:52:20.0
49185SUŠEC BLAŽSLO 0:51:49.50:52:26.2
50337MOHAR MARJANSLORD Revoz0:52:00.30:52:32.9
51480DOLENC IVANSLOPOLANC UKLANC0:52:05.80:52:34.6
52257GLOBEVNIK ANDREJSLOŠD Kozorog0:51:52.60:52:36.4
53315MAJHENIČ MIHASLO 0:51:22.80:52:36.9
54110MAČEK JOŽESLOKursk0:52:01.30:52:41.2
55436VESELIČ GORAZDSLOKd Melamin0:53:01.50:53:15.3
56212ŽLINDRA DANIELSLOGozdarski inštitut Slovenije0:52:21.40:53:18.9
57425TRKMAN PETERSLOŠRD Omega Air0:53:06.30:53:47.5
58466OMAN IGORSLO 0:52:50.20:53:53.2
5957GVARDJANČIČ BOŠTJANSLOŠRD Saturnus0:53:35.20:53:55.1
60490KOTAR MARTINSLOŠD SMOLE0:53:47.90:54:12.1
61467GROHAK TOMAŽSLO 0:53:18.10:54:15.8
62219BABIČ MAVRICIJOSLO 0:53:31.50:54:29.2
6379KLADNIK GREGORSLOŠENDTVIČ0:54:32.10:54:35.9
64204ZAJC JANEZSLOMetek0:54:24.00:55:19.5
65441VOLJČ JANEZSLOŠD Metrel0:54:57.80:55:39.6
66495VILAREGUT SOLER MARC CLUB ATLETIC TORELLO0:54:58.90:55:56.4
67327MATKOVIČ MIROSLOjust be free0:56:40.80:57:22.4
68314MAJHENIČ DEJANSLOŠRD Protim0:56:24.90:57:29.1
69100KUMER MIRANSLOBVG gulč0:57:45.80:57:55.6
70369POGAČNIK IGORSLOTSK Triglav Kranj0:58:10.60:59:15.4
71224BIRTIČ DAMJANSLOScott Krka Team0:58:26.60:59:20.1
72471OGORELC MATJAŽSLO 0:59:20.00:59:39.8
7372JELOVČAN TOMAŽSLOŠD Koloka0:59:58.91:00:05.9
74352OSTRONIČ GREGORSLOŠRD Omega Air0:59:05.01:00:20.3
75277KALIŠEK PETERSLODruštvo energetika TE-TOL1:00:58.91:01:50.0
76477HUDOLIN MITJASLO 1:00:50.61:02:15.9
77255GLAVIČ EGIDIJSLOŠD SIJ1:01:24.41:02:58.3
78248FILIPIČ GREGORSLO 1:03:04.81:03:32.5
7982KOBAL MATJAŽSLO 1:03:31.11:04:13.8
80419ŠTRUKELJ MATEJSLOKD Belaunce1:04:38.11:05:17.8
81433VEHOVAR ALEKSANDERSLO 1:03:23.81:05:26.8
82232ČADEŽ JURIJSLO 1:04:56.41:05:53.9
83371POTOČNIK ANDRAŽSLOAGP PRO1:04:49.51:06:14.5
84340MRKUN ALEŠSLOŠRD Omega Air1:07:23.51:08:27.5
85328MAUH BOŠTJANSLO 1:07:31.01:09:16.8
86404STARE PRIMOŽSLONaskok na Zvoh1:08:23.91:09:17.7
8732CUGELJ JOŽESLO 1:08:10.21:09:41.4
88253GAŠPAR VALENTINOSLO  1:12:06.9
89218BABACA ALANSLOŠD SIJ1:10:43.91:12:46.6
90354OVIJAČ JAKASLO 1:14:14.11:15:05.4
91388REGORŠEK JANISLOBosa noga1:13:25.51:15:48.1
92336MLINAR TOMAŽSLODR. HARVEY1:18:40.51:21:02.5
93197VESEL JOŽESLOKD Papež Podgorje DNS
93198VIŽINTIN TOMAŽSLOŠD Bam.Bi DNS
93199VODOPIVEC DAMJANSLO  DNS
93203ZAGORŠEK LUKASLOSlovenska vojska - VZE DNS
93184STARE IGORSLOKD Šenčur DNS
93181SODIN ROKSLOAudit Biro d.o.o. DNS
93112MAHORIČ MITJASLOTUŠ Team DNS
93115MARETIČ MATJAŽSLOŠD Koloka DNS
12