Rezultati

Kategorije
MMoški - skupno
MAMoški do 30 let
MBMoški od 30 do 39 let
MCMoški od 40 do 49 let
MDMoški od 50 do 59 let
MEMoški nad 60 let
SM1Pokal Schneekoppe - Moški 1
SM10Pokal Schneekoppe - Moški 10
SM2Pokal Schneekoppe - Moški 2
SM3Pokal Schneekoppe - Moški 3
SM4Pokal Schneekoppe - Moški 4
SM5Pokal Schneekoppe - Moški 5
SM6Pokal Schneekoppe - Moški 6
SM7Pokal Schneekoppe - Moški 7
SM8Pokal Schneekoppe - Moški 8
SM9Pokal Schneekoppe - Moški 9
SW1Pokal Schneekoppe - Ženske 1
SW2Pokal Schneekoppe - Ženske 2
SW3Pokal Schneekoppe - Ženske 3
ZŽenske - skupno
ZAŽenske do 30 let
ZBŽenske od 30 do 39 let
ZCŽenske od 40 do 49 let
ZDŽenske od 50 do 59 let
ZEŽenske nad 60 let
Rezultati

40. Juriš na Vršič

Kranjska Gora, 1.9.2018

MD - Moški od 50 do 59 let

Uvr.Št.Priimek in imeDržavaKlubNettoRezultat
1242DOLAR TOMAŽSLOKK Završnica0:39:04.10:39:05.5
27BARBIČ BENJAMINSLO 0:39:32.40:39:33.3
3364PINTER ANDREJSLOŠentjur Power0:40:18.50:40:21.3
4222BATISTIČ SIMONSLOŠD Elektro Primorska0:43:18.70:43:20.5
5338MOŽE ALOJZSLOKD Papež Podgorje0:46:29.90:46:33.0
6269HRIBAR MIHAELSLOCalcit bike team0:46:47.20:46:50.9
7260GORJANEC DUŠANSLOKD Papež Podgorje0:46:52.70:47:01.3
8194VAVPETIČ ANDREJSLOMici je zakon0:47:05.50:47:27.7
9230CERINŠEK FRANCSLOKK Rogla0:47:30.90:47:43.9
10351OGRIN BORUTSLO 0:48:04.10:48:30.6
11381PUSTAVRH MARKOSLOKD Belaunce0:48:39.00:48:45.9
1216BOGATAJ IGORSLOKD Rog0:48:44.80:48:56.9
136BAJEC FRANCSLOKK Postojna0:49:24.90:49:29.5
14148PODOBNIKAR RUDISLOŠD Metrel0:49:36.40:49:47.7
1538DETIČEK EDVARDSLOŠD Turbo M0:50:17.70:50:20.4
16210ŽBONTAR SAŠOSLOŠD Turbo M0:50:09.70:50:20.9
17456PEVEC BORUTSLOT.DRUŠTVO KR.GORA0:50:20.40:50:23.1
18275KALAN BRANESLOKoloka0:50:45.50:50:48.9
19481RAMOVŠ MARKOSLO 0:50:04.00:50:50.9
20300KRUŠIČ MARKOSLORD Revoz0:50:49.20:51:08.9
21168ROZMAN SANDISLOŠRD Omega Air0:51:10.00:51:16.4
22140PETKOVŠEK GORAZDSLOŠD Metrel0:51:08.10:51:17.4
23301KRŽAN VILJEMSLOŠRD Omega Air0:50:53.60:52:06.8
24489DEŽMAN ROBERTSLO 0:52:01.70:52:43.0
2567JAGER SREČKOSLOŠentjur Power0:53:16.90:53:43.9
26250FURLAN DARJOSLOMeblo Jogi0:54:09.60:54:50.2
27130NOSE ROMANSLO1 X BO0:54:28.20:54:55.6
28491VILFAN MARKOSLO 0:53:51.90:55:10.0
29485MULEJ DRAGOSLOKK. JAGER0:54:43.60:55:18.5
30172SAMMARTINI GIOVANNIITAASD Alabarda Bike Team0:53:54.60:56:08.2
31244DOLINŠEK STANESLOŠD Bam.Bi0:55:51.20:56:12.4
32408ŠENVETER MIRANSLO 0:54:59.40:56:31.5
33247NOVAK MLADEN  0:56:07.50:56:37.9
34293KORITNIK FRANCISLOŠRD Omega Air0:56:01.00:56:53.6
35240DOBNIKAR ALOJZSLOŠRD Omega Air0:55:44.30:56:58.8
36163RAUŠL BOJANSLOŠRD Omega Air0:57:15.80:58:15.5
37133ONUK BORISSLOKD Vuhred0:58:40.20:59:13.6
38494CESAR BLAŽSLO 0:59:29.51:01:05.5
39459REPNIK LOJZESLO 0:59:57.61:01:55.9
40316MAJSTER DARESLOŠRD Omega Air1:01:21.91:02:26.9
41245DRAKULIĆ PETERSLO 1:02:11.91:03:46.6
42411ŠIRAJ CIRILSLO 1:03:38.61:04:22.9
43475ŠOLAR BOŠTJANSLOŠD BELA PEČ-PODBLICA1:03:30.71:04:24.3
44398SEKNE MARKOSLOSiva glava1:03:56.81:04:55.4
45451ŽELEZNIK ROBERTSLOŠRD Omega Air1:04:11.01:05:25.9
46295GORJANC ROBERTSLO 1:04:31.91:05:41.1
47484VUKAJLOVIĆ RANKOSLO 1:06:01.71:07:44.1
48287KÖK ANDREJSLO 1:06:35.51:08:01.9
49429TRUNKELJ SREČOSLOALOHA1:08:22.41:09:41.7
50458GRAMC MARJANSLO 1:11:26.51:12:25.3
51207ZUPANČIČ MILANSLOŠD Turbo M1:14:13.71:14:37.8
52416ŠTEFANČIČ JANKOSLOKK Kozje1:13:35.61:15:06.4
53426TROGRLIČ BRANESLO 1:15:02.01:16:22.6
54465PERČIČ ERVINSLOKOZJE1:15:30.31:16:59.7
55276KALAN TOMAŽSLOLET Škofja Loka1:21:40.21:24:06.4
56421ŠVAJGER ALEŠSLO 1:32:19.11:34:09.9
57376PREŠEREN BRANKOSLOKK Završnica 1:42:02.1
58208ZUPANEC JANEZSLOVitezi Dobrega Teka DNS
58209ŽAVBI ANDREJSLOTUŠ Team DNS
58186ŠIRAJ ANDREJSLOK.K.Postojna DNS
58187ŠKRINJAR ALEKSANDERSLOKK Pantal DNS
58134OPEC MILANSLO  DNS
58147PLIBERŠEK LJUBOSLOKK ROGLA DNS
58150POGRAJC ZVONESLOKK Zagorska dolina DNS
58155PRIMC MARKOSLO  DNS
58157PRPAR VLADOSLOTUŠ Team DNS
58171SAJOVIC DARKOSLOŠD Bam.Bi DNS
58195VELKOV SAŠOSLO  DNS
58202WŰRZ MARTINCZEKCL Kooperativa - Svijany DNS
58206ZORMAN TOMAŽSLOKK Kranj DNS
58132OCVIRK UROŠSLO  DNS
5811BERGANT JANEZSLOŠD Zavarovalnice Triglav DNS
5843ERJAVEC TINESLOŠD Zavarovalnice Triglav DNS
5854GRUDNIK IGORSLOKD Alpe SiS DNS
5868JAMBROVIĆ ŽELJKOCROBK Roda DNS
5887KORENČ ZMAGOSLOŠD Koloka DNS
5894KOZINA DRAGANSLOKK Metliška črnina DNS
5899KUMER IGORSLOKD Vuhred DNS
58103LEGAT SLAVKOSLOleščan DNS
58119MELANŠEK IZTOKSLOTUŠ Team DNS
58126MRVA MATJAŽSLO  DNS