Rezultati

Kategorije
MFinale - Moški
ZFinale - Ženske
GFinale - Poklicne ekipe
TFinale - Moške ekipe
T3Finale - Mešane ekipe
M1Kvalifikacije - moški - Skupina 1
M10Kvalifikacije - moški - Skupina 10
M2Kvalifikacije - moški - Skupina 2
M3Kvalifikacije - moški - Skupina 3
M4Kvalifikacije - moški - Skupina 4
M5Kvalifikacije - moški - Skupina 5
M6Kvalifikacije - moški - Skupina 6
M7Kvalifikacije - moški - Skupina 7
M8Kvalifikacije - moški - Skupina 8
M9Kvalifikacije - moški - Skupina 9
T1Kvalifikacije - Moške ekipe - 1
T2Kvalifikacije - Moške ekipe - 2
T31Kvalifikacije - Mešane ekipe - 1
T32Kvalifikacije - Mešane ekipe - 2
Z1Kvalifikacije - ženske - Skupina 1
Z2Kvalifikacije - ženske - Skupina 2
Rezultati

Red Bull 400

Planica, 14.9.2019

G - Finale - Poklicne ekipe

Uvr.Št.EkipaTekmovalciRezultat
11034FCC 1Domen Pavlič, Žan Koncilja, Bojan Dabižljevič, Sebastjan Vovko0:03:26.8
21004PGD ŽAŽAR 1Boštjan Malovrh, Danijel Sotošek, Blaž Končan, Leon Ciglar0:03:29.0
31094FF-TESSENBERGStefan Mayr, Thomas Kofler, Alexander Mayr, Marco Bachmann0:03:30.1
41023ZAGRADEC TOP4Jakob Kastelec, Maj Ferjan, Jana Primc, Žiga Duša0:03:35.2
51021PGD DRENOV GRIČ - LESNO BRDOJošt Duša, Nejc Hvala, Grega Kastelec, Samo Kadunc0:03:39.4
61003PGD VODICEBernard Trček, Janez Trček, Andrej Jazbar, Jernej Vrhovec0:03:39.9
71091PGD PODGORICA - ŠENTJAKOBJan Hrovat, Janez Vrankar, Rok Kopač, Rok Babnik0:03:46.0
81035FCC 2Domen, Sebastjan, Žan, Bojan0:03:56.1
91107PGD KAMNIK POD KRIMOMAlen Kramar, Matic Gregorka, Andrej Bozic, Jure Volk0:04:01.4
101089PGD ŠTATENBERKRoki Dragan, Dejan Povšič, Robi Zore, Matej Zore0:04:10.8
111024PGD ZAGRADEC PRI GROSUPLJEM 2Katarina Lindič, Maja Zupan, Uršula Turnšek, Maša Čauševič0:04:14.5
121063PGD DOBRAVICERok Žugelj, Primož Rus, Alen Broz, Toni Plut0:04:16.1
131047PGD GARBNIKUroš Rajh, Primož Novak, Jan Muhuč, Žan Lorenčič0:04:22.1
141090PGD ŠTATENBERK 3Žiga Pugelj, Rok Pugelj, Matej Florijančič, Toni Koračin0:04:22.5
151005PGD ŽAŽAR 2Tine Vojska, Sebastjan Zdešar, Rok Hribar, Jure Vojska0:04:28.1
1610749MMBoštjan Divjak, Lovro Divjak, Luka Rauter, Jernej Rajšelj0:04:29.3
171071PALMEJure Mihelčič, David Ban, Žiga Toporiš, Kristian Jan0:04:35.8
181093LOKOMOTIVE VILLACHStephan Brozek, Michael Standmann, Marco Lagger, Klaus Zwittnigg0:04:55.4
191026PP ROGAŠKA SLATINAMiha Dolar, Lea Holc, Žiga Špelič, Anže Čufar0:04:59.8
201083PGD ŠMARJE SAPMarko Kastelic, Gašper Jereb, Aleksander Petrič, Matevž Šlajpah0:05:05.4
211060PGD ZABREZOVICALuka Pretnar, Damjan Dolenc, Roman Jelovčan, Gašper Mežnarec0:05:19.2
221075KOROŠKA 400Zlatko Roglšek, Matjaž Vesnicer, Boštjan Helbl, Igor Valek0:05:43.9
231088PGD ŠTATENBERK 2Nina Hrastar, Nives Bohte, Franja Zore, Maja Klemenčič0:06:25.4
241025EKIPA RK TRBOVLJEPeter Pravdič, Darko Hercog, Jože Kociper, Blaž Hrašovec0:09:12.8