Rezultati

Kategorije
MFinale - Moški
ZFinale - Ženske
GFinale - Poklicne ekipe
TFinale - Moške ekipe
T3Finale - Mešane ekipe
M1Kvalifikacije - moški - Skupina 1
M10Kvalifikacije - moški - Skupina 10
M2Kvalifikacije - moški - Skupina 2
M3Kvalifikacije - moški - Skupina 3
M4Kvalifikacije - moški - Skupina 4
M5Kvalifikacije - moški - Skupina 5
M6Kvalifikacije - moški - Skupina 6
M7Kvalifikacije - moški - Skupina 7
M8Kvalifikacije - moški - Skupina 8
M9Kvalifikacije - moški - Skupina 9
T1Kvalifikacije - Moške ekipe - 1
T2Kvalifikacije - Moške ekipe - 2
T31Kvalifikacije - Mešane ekipe - 1
T32Kvalifikacije - Mešane ekipe - 2
Z1Kvalifikacije - ženske - Skupina 1
Z2Kvalifikacije - ženske - Skupina 2
Rezultati

Red Bull 400

Planica, 14.9.2019

T1 - Kvalifikacije - Moške ekipe - 1

Uvr.Št.EkipaTekmovalciRezultat
11054ZENANicolo Castro, Matteo Patrone, Francesco Gallo, Riccardo Burlando0:03:37.5
21037HORJULAnže Gabrovšek, Jure Velkavrh, Blaž Velkavrh, Matic Filipič0:03:51.3
31039METALIS TEAMKarlo Dimec, Marko Đurđević, Stjepan Martinić, Matija Lukina0:03:55.9
41051ZVEZDATimotej Jamšek, Rudi Medved, Nejc Kneževič, Amar Kulašević0:04:02.6
51015DOLINŠKOVE ČEBELICEMatic Dolinšek, Jernej Rotar, Vid Rotar, Tilen Gavranovič0:04:12.3
61017PLANICA 2019 WINNERSŽan Jurgec, Tom Rakuša, Teo Rakuša, Patrick Škrinjar0:04:13.8
61036NT ELECTRICNejc Česen, Žan Nadižar, Luka Čop, Tomaž Dolenc0:04:13.8
81050KIMBEZOVI ANGELČKIMarko Šotl, Primož Rozman, Gregor Javornik, Rok Ostervuh0:04:22.8
91045NORCI MAJO ZMERI SREČONejc Primožič, Hlib Bykovets, Gašper Čebular, Luka Kostanjevec0:04:28.4
101044MI 4JEBorut Zupet, Primož Turk, Matej Beg, Aleksander Veble0:04:29.3
111043LUFTARSergej Bukovnik, Matej Lombar, Miha Janc, Tomaž Markun0:04:33.4
121042DOLENJSKI KEKCIJure Mirt, David Šenica, Bojan Tomšič, Robert Žagar0:04:45.0
131055JÜNCIMartin Kvartuh, Lovro Sporiš, Matic Zakšek, Simon Beg0:04:50.5
141033BODI V FORMIJernej Kalan, Grega Križaj, Rok Antolin, Andrej Kobal0:04:56.7
151018BIZGECIMarko Pogačnik, Benjamin Seljak, Matic Kalan, Benjamin Gaser0:05:01.5
161052ŠPORTNI CENTER GEPARDJaša Sodja, Žan Pogačar, Gaber Surjan, Matic Jagr0:05:06.7
171012ODELO 2Rajh Denis, Kokot Martin, Bastl Urban, Marko Čretnik0:05:09.8
181046KAM-LESKlemen Škrabec, Tomaž Eržen, Stanko Perpar, Martin Gradišek0:05:16.2
191002PINGPONGAŠIKlemen Parkelj, Jurij Piršič, Klemen Ebner, Grega Kobe0:05:21.8
201056SPL D.D.Miha Starič, Ivo Pertot, Rok Soklič, Filip Firbas0:05:29.2
211013VESELI KALANIRenato Kastelic, Andrej Kasteelic, Andraž Tomšič, Matjaž Tomšič0:05:37.9
221006TESTNI ŽREBCIOliver Rakušček, Boštjan Gačnik, Jože Intihar, Nejc Šešerko0:05:40.7
231031SMUKCIRobert Fridl, Nejc Kovačič, Alen Bertole, Janez Bartolj0:06:41.0
241014MLINARJEV SINJanez Rotar, Dolinšek Marjan, Udovč Dare, Šmid Robi0:06:56.7