Rezultati

Kategorije
10MRekreativni tek (10.400 m) - moški
10ZRekreativni tek (10.400 m) - ženske
21MPolmaraton - Moški skupno
21MAPolmaraton - Moški A
21MBPolmaraton - Moški B
21MCPolmaraton - Moški C
21MDPolmaraton - Moški D
21MEPolmaraton - Moški E
21MFPolmaraton - Moški F
21MGPolmaraton - Moški G
21MHPolmaraton - Moški H
21MIPolmaraton - Moški I
21MJPolmaraton - Moški J
21ZPolmaraton - Ženske skupno
21ZAPolmaraton - Ženske A
21ZBPolmaraton - Ženske B
21ZCPolmaraton - Ženske C
21ZDPolmaraton - Ženske D
21ZEPolmaraton - Ženske E
21ZFPolmaraton - Ženske F
21ZGPolmaraton - Ženske G
21ZHPolmaraton - Ženske H
21ZIPolmaraton - Ženske I
21ZJPolmaraton - Ženske J
Rezultati

18. mali kraški maraton

Sežana, 25.3.2018

21M - Polmaraton - Moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.LRKlub10km17kmRezultatK/#
1282Bečan TimotejSLO1996KGT PAPEŽ0:34:140:58:161:11:30A/1
2870Žontar AlešSLO1982ŠD Nanos Podnanos - Slovenska vojska0:34:300:58:331:11:43C/1
3392Senica VidSLO1977 0:36:391:01:411:15:29D/1
4200Volkar FranciSLO1976ŠKD Mekinje0:35:521:01:231:15:43D/2
51164Pangos BoštjanSLO1989 0:36:541:03:271:17:53A/2
6725Jenčič BoštjanSLO1990 0:36:331:03:051:18:07A/3
7964Beke MatejSLO1971SV POV LOGBR0:37:531:04:451:19:21E/1
8431Mikelj AndrejSLO1978Poljski tekači0:37:591:04:471:19:24D/3
9614Stranjak RobertSLO1979HIŠNI SERVIS LOGATEC RUT-S0:37:541:04:451:19:25C/2
10146Robič MarjanSLO1982 0:37:561:04:471:20:05C/3
11671Marolt JožeSLO1967Žarek upanja Tajma0:37:111:04:321:20:06F/1
12643Janjatovič MirkoSLO1971klub gorskih tekačev papež kamnik0:37:041:04:301:20:09E/2
13784Marino AndreaITA1970San Giacomo Trieste0:37:371:04:471:20:28E/3
14118Rojnik KlemenSLO1979Olimpija triatlon klub0:38:401:05:481:20:52C/4
151058Mrak DušanSLO1961 0:37:581:05:231:20:58G/1
16732Kimovec MihaSLO1983SD Strahovica0:38:401:06:031:20:59C/5
17141Poljansek MatejSLO1971Mat Boy instalacije0:37:561:05:231:21:00E/4
18219Florjanič MarkoSLO1981ŠD Suhadole0:37:461:05:371:21:33C/6
19499Fluher BorisSLO1985TK Logatec0:38:581:06:191:21:46B/1
20656Gregorc GregorSLO1973SD STRAHOVICA0:38:401:06:151:21:48E/5
2135Skok BenjaminSLO1974Železničarsko športno društvo Slovenije0:39:081:06:581:22:40D/4
22322Sojer UrošSLO1976 0:37:551:06:221:22:56D/5
2392Rizmal JureSLO1972Triatlon klub Krško0:38:541:06:251:22:59E/6
24841Harnold PeterSLO1978 0:39:121:07:191:23:07D/6
25602Ipavec KristjanSLO1979ŠD NANOS PODNANOS0:38:381:07:261:23:44C/7
26471Vozlič BojanSLO1975Ak Ormož0:39:351:08:081:24:11D/7
27503Kralj StanislavSLO1970REKREATIVNO DRUŠTVO REVOZ 0:39:101:07:421:24:19E/7
28513Strmšek Davor StrmšekSLO1983Orientacijski klub Slovenske Konjice0:40:561:09:061:24:35C/8
29472Petek TomoSLO1970ŠD Šmartno0:39:211:08:181:24:36E/8
30761Kit MitjaSLO1973SMM0:39:251:08:201:24:50E/9
31284Zupan StankoSLO1977ŠD Nanos Podnanos0:40:021:08:541:25:03D/8
321007Adamič MarkoSLO1967BVG Gulč BTS Company0:40:061:08:571:25:06F/2
33871Qualli AndreaITA1977Fincantieri Atletica Monfalcone0:40:391:09:061:25:25D/9
34494Pretnar AnžeSLO1988 0:40:341:09:471:25:39B/2
35350Petrovčič RobertSLO1958AK Pivka0:40:331:09:331:25:42H/1
36429Rotar BenjaminSLO1973ŠD COOL0:40:051:09:241:25:44E/10
371005Zamedic TomazSLO1981 0:40:161:09:291:25:50C/9
38813Lešnik RenatoSLO1968POČASNI A DRZNI0:40:051:09:191:26:00F/3
39128Cafnik MatejSLO1986 0:40:221:09:371:26:04B/3
40935Alt MarjanSLO1970ŠD Elektro Maribor0:41:161:10:241:26:23E/11
41483Antoniutti ClaudioITA1976C.R. Vigili del Fuoco Trieste0:40:491:09:561:26:26D/10
42537Macedoni ŽigaSLO1985Gibit0:40:541:09:591:26:34B/4
4330Oblak FranciSLO1967 0:40:261:09:461:26:37F/4
4452Torkar GregorSLO1977TK UTRIP0:40:511:10:151:26:47D/11
45920Vrhunc MatjažSLO1963Slovenska vojska0:40:281:10:041:27:00G/2
461020Robič AndrejSLO1976ŠD Kranjska Gora0:38:511:08:471:27:09D/12
47971Žbontar KlemenSLO1987AlpineMan0:40:341:10:131:27:22B/5
48711Zajc RadoSLO1966Veterinarstvo Trstenjak-Zajc0:41:141:11:031:27:23F/5
491155Lukan RomanSLO1973San Giacomo0:41:211:11:101:27:33E/12
50525Maček StankoSLO1970Adergas0:41:201:10:481:27:51E/13
51922Kerstajn RobertSLO1967 0:42:081:11:411:27:54F/6
52793Kampjut GregorSLO1967Turbo M0:41:231:11:191:28:11F/7
53772Jerala BorutSLO1972Let's dance0:41:251:11:251:28:30E/14
54954Velišček AndrejSLO1982ŠD KRAŠKI TEKAČI SEŽANA0:41:531:11:501:28:40C/10
55138Vojska MarkoSLO1976 0:39:551:10:501:28:42D/13
561091Pogačnik NejcSLO1987 0:41:171:11:171:28:52B/6
57491Rožman AmbrožSLO1975 0:42:311:12:361:28:54D/14
57346Gruden MaurizioITA1971FINCANTIERI ATLETICA MONFALCONE0:41:371:12:131:28:54E/15
59269Renčelj GorazdSLO1978 0:42:061:12:131:28:58D/15
60615Hvala ValterSLO1968Športno društvo elektro Primorska0:41:241:11:391:29:02F/8
611135Ligotti GiuseppeITA1965Trieste Atletica0:40:571:11:171:29:09F/9
62705Malek Kuzmič SimonSLO1990ŠD Majstri Lenart0:38:161:09:261:29:12A/4
63112Mavri MarkoSLO1983 0:42:231:12:311:29:21C/11
63109Kalan TomažSLO1958Habjan transport0:41:021:11:381:29:21H/2
651131Milan FulvioITA1959Trieste Atletica0:41:561:12:101:29:27G/3
661073Suhadolnik AlešSLO1977TRIATLON KLUB AJDOVŠČINA0:41:251:11:261:29:28D/16
67410Strohmaier MarkSLO1973 0:41:361:12:071:29:32E/16
68512Otoničar JožeSLO1969TKD Sovica0:43:321:13:191:29:35E/17
69532Bajec HermanSLO1965ŠKD Mekinje0:41:561:12:171:29:46F/10
701111Markun TadejSLO1983Bajsi0:42:531:12:571:30:00C/12
71536Smerdelj AlešSLO1979LEXER d.o.o.0:42:271:12:501:30:03C/13
721145Succi MarcoITA1968Trieste Atletica0:41:241:11:341:30:06F/11
73144Janc GregorSLO1976 0:43:341:13:411:30:19D/17
74736Hvala OskarSLO1964 0:41:301:12:421:30:22F/12
751159Haas MichaelAUT1967 0:43:011:13:371:30:29F/13
75105Brglez PeterSLO1976ZDRAVE VREDNOTE0:41:401:12:361:30:29D/18
77338Dekleva BrankoSLO1975ŠD Tek je lek0:42:101:12:311:30:33D/19
78171Hudernik AlešSLO1975 0:42:541:13:481:30:44D/20
791152Glavina PaoloSLO1971 0:41:441:12:431:30:46E/18
80546Berčič ZoranSLO1962 0:42:591:13:341:30:52G/4
81982Zagoršek LukaSLO1976SV VZE0:41:371:12:411:30:54D/21
8232Potočnik NejcSLO1991 0:42:141:12:561:31:02A/5
83608Šafarič BoštjanSLO1979Športno društvo PP Piran0:42:051:13:311:31:12C/14
84828Pintar UrošSLO1976ENDorFIN0:42:531:13:571:31:25D/22
85187Knežević SrdjanSLO1972 0:41:521:12:261:31:26E/19
861053Peček BorisSLO1973ŠD Nanos0:41:261:12:201:31:34E/20
87353Starc AndražSLO1993 0:42:361:13:191:31:37A/6
88240Muc GregorSLO1984ŠRK Celje0:42:181:13:261:31:46B/7
89704Bergant NikolajSLO1981 0:42:091:13:501:31:54C/15
90290Raguzzi MassimoITA1970G.S. San Giacomo0:43:481:14:061:31:56E/21
91528Ferbežar GregorSLO1973SV POV LOGBR0:44:211:15:211:32:01E/22
92370Tonut AlessioITA1979Fincantieri Atletica Monfalcone0:43:301:14:201:32:16C/16
93148Santon AndreaITA1977ASD Generali TRST0:42:491:13:561:32:17D/23
94570Matjašič MarkoSLO1968 0:43:091:14:341:32:19F/14
95859Cevc JakaSLO1984 0:41:041:13:031:32:33B/8
96740Cvar AlešSLO1967RGA0:44:181:15:181:32:42F/15
97413Krušič MarkoSLO1964REKREATIVNO DRUŠTVO REVOZ 0:42:381:14:271:32:45F/16
98291Cotič PrimožSLO1978ŠD ViK0:44:111:15:161:32:48D/24
98815Miklobušec TomicaSLO1977 0:42:271:14:081:32:48D/24
1001081Košir UrošSLO1974 0:44:321:15:301:32:54D/26
1234567