Rezultati

Kategorije
10MRekreativni tek (10.400 m) - moški
10ZRekreativni tek (10.400 m) - ženske
21MPolmaraton - Moški skupno
21MAPolmaraton - Moški A
21MBPolmaraton - Moški B
21MCPolmaraton - Moški C
21MDPolmaraton - Moški D
21MEPolmaraton - Moški E
21MFPolmaraton - Moški F
21MGPolmaraton - Moški G
21MHPolmaraton - Moški H
21MIPolmaraton - Moški I
21MJPolmaraton - Moški J
21ZPolmaraton - Ženske skupno
21ZAPolmaraton - Ženske A
21ZBPolmaraton - Ženske B
21ZCPolmaraton - Ženske C
21ZDPolmaraton - Ženske D
21ZEPolmaraton - Ženske E
21ZFPolmaraton - Ženske F
21ZGPolmaraton - Ženske G
21ZHPolmaraton - Ženske H
21ZIPolmaraton - Ženske I
21ZJPolmaraton - Ženske J
Rezultati

18. mali kraški maraton

Sežana, 25.3.2018

21ZC - Polmaraton - Ženske C

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.LRKlub10km17kmRezultat
1746Pitamic Vojska JasminaSLO1982 0:38:371:05:491:21:11
28Martinšek KatjaSLO1979Inergija0:41:391:12:331:29:53
3143Vavkman KarmenSLO1979Cekinčice0:46:491:19:411:37:49
41141Biacca MichelaITA1982Trieste Atletica0:46:471:20:071:38:40
5241Ivanušič MartaSLO19813k šport0:46:551:19:511:39:16
6894Bratina ŠpelaSLO1983 0:47:431:21:571:42:02
7588Gluhodedov IrenaSLO1981Alpina sport team0:48:061:22:521:42:22
81089Ghizdavcich ManuelaGBR1979 0:51:251:27:191:46:54
936Kočar VesnaSLO1980 0:49:451:25:471:47:01
10257Cvetrežnik ŠpelaSLO1979 0:50:081:26:291:47:10
11929Pavlič MarySLO1982Najin svet0:50:301:27:001:47:47
12627Levstek BojanaSLO1980 0:49:421:26:161:47:55
13688Kavar Svete KlavdijaSLO1981 0:51:261:28:051:48:57
14363Marjetič AlenkaSLO1981TKNM0:51:321:27:571:49:25
151151Amenta AntonellaITA1979Trieste Atletica0:50:421:28:071:49:38
162475Božnar TanjaSLO1981ŠD Sv. Urban0:51:521:29:031:49:48
17268Novak MiraSLO1980 0:51:121:28:231:50:07
1850Demsar PolonaSLO1979KKK ANKARAN HRVATINI0:52:041:28:501:50:31
1977Podlipnik AnaSLO1979Šilt0:53:101:30:011:50:43
20314Kamenšek RenataSLO1982 0:51:301:29:011:50:47
21698Gregorič AstaSLO1979Šujiske srnce0:52:141:29:461:50:57
2273Zupan NinaSLO1979 0:52:371:30:251:52:34
23980Birsa DamjanaSLO1980 0:52:181:31:011:53:18
241153Padovese ElenaSLO1980Fincantieri Wartsila0:52:131:30:541:53:21
255Renčelj Škedelj SašaSLO1979 0:54:261:34:131:57:07
26858Kavčič Feltrin DanjelaSLO1980RD Lahnica0:55:411:36:211:57:09
271149Samengo MirtaITA1980Trieste Atletica0:56:451:36:261:58:15
28468Barić AnaSLO1980Viharnik0:56:441:36:001:58:26
29765Blatnik BarbaraSLO1983 0:55:021:35:171:58:38
30710Šibelja MarjetkaSLO1982TRIATLON KLUB AJDOVŠČINA0:54:571:35:561:59:21
31949Krelj ZalaSLO1981ŠKD energetika TE-TOL0:56:081:36:561:59:45
32142Žalar PatricijaSLO1981 0:57:351:38:582:03:12
33428Kološa AleksandraSLO1981 0:59:411:41:172:04:56
3478Raunich LindaITA1979Asd Valrosandra0:59:121:41:502:06:16
35356Homšak ErnaSLO1979 1:00:351:43:192:06:52
36742Pavasović Trošt TamaraSLO1981 0:58:401:41:542:07:11
37238Černe MasaSLO1979Pocasni a drzni1:01:251:44:172:07:45
38959Mrše AlenkaSLO1982 1:00:511:43:582:07:50
39211Tolar MonikaSLO1980 0:58:451:41:532:08:02
40685Starc MajaSLO1979 0:58:111:44:522:12:24
41657Klavžar PolonaSLO1981Viharnik1:15:382:09:192:37:51
421032Mažgon MatejaSLO1983POČASNI A DRZNI1:19:372:16:072:47:16