Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUčenci 6. in 7. razred
O67ZUčenke 6. in 7. razred
O89MUčenci 8. in 9. razred
O89ZUčenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 15.6.2019

O67M - Učenci 6. in 7. razred

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlubRezultat
13144Jakob Kavčič2006OŠ Železniki0:05:37
23073Martin Miklavčič2007OŠ Ivana Groharja0:05:59
33004Slemenšek David2007Osnovna šola Blanca0:06:01
43005Slemenšek Urban2007Osnovna šola Blanca0:06:02
53069Luka Urbančič2007OŠ Ivana Groharja0:06:14
63062Jure Lotrič2007OŠ Ivana Groharja0:06:16
73148Ožbej Pfajfar2006OŠ ŽELEZNIKI0:06:17
83013Eržen Žan2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:06:18
93107Juš Posnjak2006OŠ Škofja Loka-Mesto0:06:24
103009Bukovnik Blaž2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:06:28
113121Matej Miklavčič2007OŠ Škofja Loka-Mesto0:06:34
123137Timotej Lavrinec2007OŠ Škofja Loka-Mesto0:06:38
133111Keše Žak2007OŠ Škofja Loka-Mesto0:06:39
143094Ilar Lun2007OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA0:06:40
153050David Šturm2006OŠ Ivana Groharja0:06:52
163045Andrej Karlin2007OŠ Ivana Groharja0:06:56
173128Patrik Platiša2006OŠ Škofja Loka-Mesto0:06:57
183061Jakob Janez Markelj2007OŠ Ivana Groharja0:07:02
193071Luka Potočnik2007OŠ Ivana Groharja0:07:08
203070Luka Pavlišič2007OŠ Ivana Groharja0:07:12
213057Izak Debeljak2006OŠ Ivana Groharja0:07:19
223022Križnar Žiga2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:22
233154Val Marn2006OŠ IVANA GROHARJA0:07:23
243034Stanovnik Samo2007OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:28
253076Matej Kuhar2006OŠ Ivana Groharja0:07:41
263135Tai Kumer2007OŠ Škofja Loka-Mesto0:07:45
273149Ian Vidmar2007 0:07:58
283138Timotej Mijovič2007OŠ Škofja Loka-Mesto0:08:04
293007Bizjak Žiga2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:08:09
303060Jakob Nikolić2007OŠ Ivana Groharja0:08:14