Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUcenci 6. in 7. razred
O67ZUcenke 6. in 7. razred
O89MUcenci 8. in 9. razred
O89ZUcenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 16.6.2018

10M - 10km - Moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
1907KREVS MITJA1989ASICS Frontrunner Europe0:11:400:31:29
2905KOBE PRIMOŽ1981ASICS Frontrunner Europe0:11:480:32:28
3910LLOYD-PERKS SAM1995ASICS Frontrunner Europe0:11:560:32:46
4771KUSTEC GREGOR1971ŠD Osovnikar0:12:160:32:53
51033CEBIN BOJAN1986 0:11:570:33:33
6281PINTAR MARTIN1998 0:12:280:33:48
7906KOTNIK ROBERT1975ASICS Frontrunner Europe0:12:170:34:20
8862GRBIC DINO1987LTHAktiv0:12:520:35:01
9663NOVAK IVAN1998MATEJA ŠPORT0:12:560:35:28
101040BOŽICNIK GREGA1974 0:12:510:35:31
11425UŠENICNIK URH2000Mass0:12:520:35:33
12236MAROLT JOŽE1967Žarek upanja0:13:080:36:06
13190KOTNIK MIHA1978 0:13:090:36:19
14180KOPRIVEC TOMAŽ1986 0:13:090:36:41
15239MEGUŠAR LENART1997 0:13:130:37:00
16661KRIŽNAR KLEMEN1982MATEJA ŠPORT0:14:020:37:30
17499KRAJNIK ALEŠ1989Sindikat BRG-SGS0:13:520:37:56
18666ROBNIK DEJAN1984MATEJA ŠPORT0:13:270:38:06
18952CESEN GREGA1980DOMEL0:14:190:38:06
20294POTOCNIK BOŠTJAN1974Poljski tekaci0:13:560:38:07
21795BOŽNAR ZDRAVC1968Bokal Sport0:13:500:38:16
22419TRILER MATIJA1985 0:14:050:38:17
2374DOLINAR MARKO1974Fitness-oprema.com0:14:150:38:18
2478EGART GAŠPER1995 0:14:030:38:22
25148JESENKO ANDREJ1957 0:14:130:38:24
26991PRIMOŽIC BOŠTJAN1985EGP0:14:440:38:33
27519HOMEC MATEJ1980VA-MI0:14:070:38:41
28518HOMEC DEJAN1991VA-MI0:13:580:38:45
29818KAVCIC JURE1980ALPLES0:13:580:38:48
30242MIHOVEC JANEZ1998 0:14:000:38:56
31841DOLINAR TOMAŽ2000GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:13:460:39:03
32912MILINKOVIC IVAN1983ASICS Frontrunner Europe0:14:140:39:07
33215KUŠAR ŠTEFAN1994Športno društvo Pungert0:13:520:39:15
34274PECEK BORIS1973VARUH ZDRAVJA0:14:190:39:30
35855CARMAN MATEJ1983LTHAktiv0:14:220:39:32
36181KORDIŠ JOŽE1966OŠ Ivana Groharja0:14:210:39:49
37874MRAK MATJAŽ1973LTHAktiv0:14:160:40:00
38514POLJANŠEK KLEMEN1980SPORTKA ŽIRI0:14:120:40:14
39450ZUPAN MITJA1979ZVEZDE Gorje0:14:590:40:18
4013MACEK STANKO1970Adergas0:14:280:40:19
41610KOVAC KLEMEN1974S TEAM0:14:400:40:21
41979JUGOVIC MATIC2001 0:14:370:40:21
43684KRALJ MARTIN1980FIT KLUB Novo mesto0:15:110:40:24
4315BERCIC ZORAN1962Kejžar Team0:14:340:40:24
43423TRPIN MARKO1988 0:14:590:40:24
46722KANC LUKA1996PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:14:260:40:25
47789KOVAC JURE2002GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:15:200:40:33
48662LIPAR ŽIGA1992MATEJA ŠPORT0:15:150:40:35
49812ROZMAN ALEŠ1963ŠD Elektro Gorenjska0:15:080:40:37
50678MRVAR DARKO1979Fit Camp0:15:160:40:38
51894BREZNIKAR TIM2004HOP^20:15:380:40:39
52582BOGATAJ MIRO1959SŠ za strojništvo Škofja Loka0:14:570:40:40
53755URŠIC GAŠPER1989BKL0:14:310:40:45
54692SELJAK GREGOR1984FIT KLUB Novo mesto0:15:110:40:57
5581ERBEŽNIK MITJA1977 0:14:570:40:58
56993TEHOVNIK ANDRAŽ1981 0:15:430:41:02
57501POTOCNIK ANDREJ1969Sindikat BRG-SGS0:14:340:41:09
58897PIVK MIHA1984ŠD Utrip0:14:520:41:11
59205KRIŽAJ JANEZ1971šd kondor godešic0:14:230:41:12
60916ZAVRL SAMO1993ASICS Frontrunner Europe0:14:400:41:13
61448ZOR BORUT1970 0:15:010:41:14
62125HRIBAR DEJAN1985Slikopleskarstvo Hribar0:15:140:41:16
63828ZUPANC KLEMEN1982ALPLES0:14:410:41:19
64314PRIMOŽIC IGOR1974Knaufinsulation0:15:590:41:21
6583ESIH UROŠ1976Vecer #mismoklezaradhrane0:15:140:41:24
66606HIRŠMAN JAKA1989S TEAM0:14:480:41:27
6733BRATUŠA KLEMEN1984SelectBox0:15:090:41:28
68188KOŠNJEK TONE1956ŠD Divji zajci0:15:090:41:33
69194KOŽUH TADEJ1998 0:15:340:41:35
70333ROTAR ŽIGA1976Šilt0:15:210:41:38
71248MIKLAVCIC JON PASCAL2002 0:15:230:41:39
72545TOMC BLAŽ2000GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:15:350:41:45
737ARMAN TINE1996 0:14:540:41:52
74114HAFNER BLAŽ1972Pulz šport0:15:420:41:56
75346SINKOVIC DAVID1980Arrigoni Izola0:15:280:42:09
76521VESEL MATIJA1993VA-MI0:15:330:42:10
77152JOŠT ROBERT1967Poni0:15:420:42:11
78872MERHAR ROBERT1975LTHAktiv0:15:350:42:12
79973DEMŠAR AMBROŽ1976Run4Unity0:15:030:42:16
801019GUZELJ JAKA1999 0:14:370:42:20
80920STANONIK MOHOR2000SimptomGym0:16:210:42:20
80134JAMNIK LUKA1998 0:14:240:42:20
83817GARTNER MIRKO1976ALPLES0:15:190:42:26
84956DOLENC ALEŠ1993DOMEL0:15:420:42:28
85562MRAK DUŠAN1961Jesenice0:13:080:42:31
8646CADEŽ RADO1957ŠD Poljane0:15:230:42:35
87967ŠMID TILEN1998DOMEL0:15:590:42:38
88103GORŠEK BLAŽ1991 0:15:440:42:39
88422JEMEC MATEJ1987 0:15:380:42:39
90266NOVLJAN ANDREJ1977/0:15:460:42:43
9058DAGARIN GAŠPER1999 0:16:410:42:43
921017DOLENEC IVAN1971 0:15:120:42:47
92777KONCAN DAVID1976ZD Škofja Loka0:15:490:42:47
94719KALAN DAMIJAN1973PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:15:160:42:52
94363STANOVNIK LENART2003 0:16:570:42:52
96815DEMŠAR MARKO1979ALPLES0:15:140:42:54
97455ZUPANIC PATRIK1977Canifit team0:15:530:42:59
98164KAVALIC DAVOR1969 0:15:410:43:03
99561DOLENC ANDREJ2000GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:14:190:43:08
100598PROSEN KRISTJAN1992SŠ za strojništvo Škofja Loka0:15:590:43:09
123456