Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUcenci 6. in 7. razred
O67ZUcenke 6. in 7. razred
O89MUcenci 8. in 9. razred
O89ZUcenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 16.6.2018

10ZB - 10km - ženske do 31-40 let

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
152CERNIC BARBARA1987 0:13:560:38:04
2913NJOKI GEORGINAH1983ASICS Frontrunner Europe0:14:410:40:34
3701POTOCNIK TANJA1980OŠ Škofja Loka-Mesto0:15:270:42:32
4716FRANKO LUCIJA1983PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:15:480:42:51
5283PIVK MAJA1980 0:15:460:43:13
6270OSOVNIKAR NEŽA1981ŠD Osovnikar0:16:120:43:29
723BIRSA DAMJANA1980TK Ronda team0:15:560:43:32
8744KRMELJ PETRA1984Vrtec Škofja Loka0:15:500:43:36
9367STOIMENOVSKA ANDREJA1979Habjan Transport0:17:040:44:31
10641OMEJC JANA1978ŠD EFI0:16:210:44:34
11586CENCIC BARBARA1979SŠ za strojništvo Škofja Loka0:16:430:44:50
12509GLUHODEDOV IRENA1981SPORTKA ŽIRI0:16:450:45:07
13977JENSTERLE MONIKA1978Run4Unity0:17:190:45:55
14658HABJANIC MATEJA1982MATEJA ŠPORT0:17:150:47:19
15300POZNIC JERCA1987 0:17:410:47:24
16465DOLINAR ALJA1982Sindikat Gorenjskih lekarn0:17:180:47:41
17407TIKVIC URŠULA1984 0:17:410:47:49
18421TRILLER ŠPELA1986 0:19:120:48:07
19726KREK ANITA1981PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:17:300:48:17
20659HAUPTMAN META1980MATEJA ŠPORT0:19:250:49:04
21332ROPRET PETRA19813k-sport0:18:210:49:07
22683KOBE NINA1983FIT KLUB Novo mesto0:18:440:49:10
2316BERGANT NEŽA1983 0:18:010:49:11
24566BOŽNAR TANJA1981Sveti Urban0:18:540:49:26
25739HAFNER TATJANA1987Vrtec Škofja Loka0:18:040:49:38
2626BLATNIK BARBARA1983Druga Violina Lions klub Šk. Loka0:18:320:50:04
27758BENEDICIC ANJA1985Extreme Vital0:20:010:50:05
28186KOS ALENKA1978 0:18:530:50:07
2996GABROVŠEK TADEJA1984 0:18:430:50:11
30354SOVDAT PETRA1980#MiSmoKleZaradHrane #LokaRepublika0:17:510:50:16
3122BILBAN SAŠA1978ŠKD TEAM dREAm0:19:220:50:29
32433VITEZ COSTANTINI PETRA1981VZAJEMNA0:18:550:50:56
3318BERNIK URŠULA1985ŽELEZNIKI0:18:560:51:49
34679MRVAR TINA1981Fit Camp0:19:540:52:15
35915SZIGETI KRISZTINA1984ASICS Frontrunner Europe0:20:360:52:16
36631TREBŠE NEDA1982POCLAIN HYDRAULICS0:19:580:52:47
37198KRAJNIK KATARINA1981 0:19:050:52:48
37935PETRANOVIC ALEKSANDRA1985Savcan0:19:540:52:48
3969DOLENC TINA1981 0:19:320:53:31
40293POSEGA URSKA1986 0:20:050:53:54
41811PINTAR OBLAK KARMEN1978ŠD Elektro Gorenjska0:20:590:53:55
42667TOMC KATARINA1978MATEJA ŠPORT0:21:320:54:08
43375SVETEC IRENA1979 0:20:470:54:16
44655BUTALIC MATEJA1978MATEJA ŠPORT0:19:400:54:22
45515TURK META1987SPORTKA ŽIRI0:20:360:54:28
46723KIRBUS DAMJANA1984PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:19:070:54:30
47665PILAR-OKIC KATJA1983MATEJA ŠPORT0:20:050:54:36
48387ŠMITEK MAJA1987TK Srnjad0:20:490:54:54
49469ZAPLOTNIK NINA1984Sindikat Gorenjskih lekarn0:21:050:54:58
49648JAGODIC ANJA1985Fit Camp0:20:170:54:58
49128IGLICAR JAVORNIK PETRA1982 0:21:050:54:58
5231BON MARA1979 0:21:020:55:05
53585CAPUDER DANIJELA1983SŠ za strojništvo Škofja Loka0:19:070:55:06
54786REIDL CHRISTINE1980AMPERTAL RUNNERS0:21:290:55:13
55132JAGODIC VIOLETA1979 0:21:100:55:18
56208KRT LEA1984 0:20:530:55:32
56808MALI NEŽA1985ŠD Elektro Gorenjska0:20:330:55:32
5897GAJGAR POLONA1983Avto Lušina d.o.o.0:20:320:55:43
59859ERŽEN PETRA1981LTHAktiv0:21:100:55:48
60256MOHORIC MATEJA1980 0:21:240:55:54
61987OBLAK MOJCA1982EKIPA RADIA SORA0:21:140:56:03
62434VIZJAK EVA1982 0:20:560:56:27
63467MILIC ALEKSANDRA1978Sindikat Gorenjskih lekarn0:20:270:56:50
63650KUSTEC TANJA1978Fit Camp0:20:390:56:50
6545CADEŽ POLONA1980 0:21:200:56:55
6638BUCAR ANA1986 0:21:140:56:56
6782ERŽEN ANJA1980 0:19:450:56:59
68116HAFNER ANA1987 0:21:140:57:02
69695VURUŠIC ALBINCA1985FIT KLUB Novo mesto0:20:510:57:10
701018CADEŽ MANCA1980Gimnazija Škofja Loka0:21:330:57:30
71687LOVRENCIC ANDREJA1979FIT KLUB Novo mesto0:21:310:57:32
72686LOVRENCIC ERIKA1979FIT KLUB Novo mesto0:21:310:57:33
73891ZUPANEK VESNA1982LTHAktiv0:21:540:58:38
74225LOGAR ŠPELA1985 0:22:160:58:55
74382ŠINKOVEC URŠKA1985 0:22:160:58:55
7642CANKAR KATJA1984 0:22:540:58:57
7757DACAR IRENA1980 0:21:320:59:01
78500KNIFIC KLARA1985Sindikat BRG-SGS0:21:210:59:19
79866HEINE MOJCA1982LTHAktiv0:21:200:59:21
80601VIDIC ANA1982SŠ za strojništvo Škofja Loka0:21:190:59:35
81325RANT DAMJANA1980 0:22:090:59:36
82767PODREKAR KATARINA1983Groharca0:21:090:59:40
83707MOHORIC PETERNELJ PETRA1980OBCINA ŠKOFJA LOKA0:22:001:00:13
84705FAJFAR ANKA1983OBCINA ŠKOFJA LOKA0:22:441:01:17
8540BURJA SAŠA1978 0:21:591:01:25
86554NADIŽEVEC MARTINA1979najboljših 110:23:281:01:32
87682IVANETIC NOVINEC JANJA1979FIT KLUB Novo mesto0:23:011:01:38
88688MATKOVIC JERNEJA1984FIT KLUB Novo mesto0:23:011:01:39
89955DEMŠAR ŠPELA1981DOMEL0:21:451:01:45
90216KUTNJAK RENATA1984 0:23:201:01:55
9187FINŽGAR MATEJA1986ŠD Butan plin0:23:061:02:07
92497BRTONCELJ ANIKA1981Sindikat BRG-SGS0:22:261:03:01
93452ZUPANC MAJA1980 0:23:371:03:52
94651LAKNER ŠPELA1986Fit Camp0:23:401:03:54
9580ENDLIHER DOLAR SAŠA1984Kk završnica0:24:371:03:57
9651CERIN IRENA1982 0:24:371:04:11
97394ŠTEFE ŠPELA1978 0:23:101:04:24
981044SEBANC BOŽNAR LIDIJA1978 0:23:071:04:55
99209KRVINA URŠA1978 0:22:391:05:02
100741JELOVCAN MARINA1979Vrtec Škofja Loka0:22:561:06:25
12