Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUcenci 6. in 7. razred
O67ZUcenke 6. in 7. razred
O89MUcenci 8. in 9. razred
O89ZUcenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 16.6.2018

O89M - Ucenci 8. in 9. razred

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlubRezultatKAt.
13112KNEŽEVIC ANDREJ2003OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:05:11O89M
23113KNEŽEVIC MATEJ2004OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:05:15O89M
33092KOMEL JAKA2003OŠ Fran Ejavec, Nova Gorica0:05:31O89M
43100DEBELJAK JAKA2004OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:05:34O89M
53118KUSTEC LUKA2003OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:05:38O89M
63098BRATOŽ GABER2003OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:05:46O89M
73024DAGARIN BENJAMIN2003OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:05:47O89M
73196KOVACIC JAKA2004OŠ Škofja Loka Mesto0:05:47O89M
93188PRELOVŠEK ALEŠ2003OŠ STRANJE0:05:49O89M
103020BOGATAJ LUKA2004OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:05:53O89M
113119MARKOVIC MATIC2003OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:06:17O89M
123076STARMAN NEJC2004OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:06:22O89M
133078ŠMID LUKA2004OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:06:25O89M
143135ZIBERI ARIF2003OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:06:27O89M
153128ROLIH TIN2004OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:06:29O89M
163060OBLAK TILEN2003OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:06:31O89M
173044KRIŽAJ LUKA2004OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:06:35O89M
173103FRELIH BOR2004OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:06:35O89M
193027GALOF NIK2004OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:06:36O89M
203064PETERNEL MATIC2004OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:01O89M
213148DEBENEC NIK2003OŠ Škofja Loka Mesto0:07:02O89M
223042KRAJNIK ANŽE2003OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:03O89M
233025DOBERŠEK MAKS2004OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:05O89M
233011BALAŽIC JON2004OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:05O89M
253068POTOCNIK MIHA2004OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:09O89M
263066PODLIPNIK TILEN2004OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:18O89M
273158MARKOVIC KARLO2004OŠ Škofja Loka Mesto0:07:46O89M
283190KOŽUH MIHA2003OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:08:42O89M
283035KERN ROK2003OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:08:42O89M
303012BEKTAŠEVIC ALEN2004OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:08:50O89M
313043KREK DAVID2003OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:08:54O89M