Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUcenci 6. in 7. razred
O67ZUcenke 6. in 7. razred
O89MUcenci 8. in 9. razred
O89ZUcenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 16.6.2018

10SX - 10km - mešane štafete

Uvr.Št.Priimek in imeKlub4kmRezultat
12033JANEZ KLANCNIK, MOJCA HAFNEROlimpija triatlon klub0:14:460:36:53
22117DOMIKA AHACIC, ŽIGA MACEDONIMACAHA0:15:120:37:05
32122KLARA KOVACIC, TIM KOVACICBRICALP 10:16:180:38:32
42011MAJA PODVRATNIK, TOMAŽ KALANHabjan transport 20:14:570:38:46
52013NACE RANT, NEŽA RANTGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA 10:15:100:40:56
62040NINA FAJFAR, ROBERT BILBANN&R0:15:450:41:47
72099GREGOR MIŠMAŠ, ŠPELA BOKALBOKAL SPORT0:16:550:42:48
82064DAMJAN FERLEC, ANA CUKŠD Partizan Škofja Loka 50:19:050:43:50
92012ANDREJ ROBIC, MAJA KALANFRIZERSKI SALON MAJA0:19:210:44:20
102015JERCA KAVCIC, DOMEN DRUŽINECGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA 30:20:060:44:34
112070LUKA PEKLAJ, NASTJA KOŠIRNastja&Luka0:17:030:44:46
122086MAJA JARC, JANEZ JARCRUN4UNITY10:20:110:45:35
132027MATEVŽ BERTONCELJ, NEVENKA BERTONCELJGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA 160:19:470:45:48
142071ANDREJ MOLAN, MOJCA KOŽUHUrbani tekaci KK0:18:010:45:55
152014GREGOR RIHTARŠIC, LUCIJA RIHTARŠICGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA 20:19:550:47:17
162037UROŠ PODOBNIK, KARIN GOLJAMacnga0:16:310:47:21
172026HANA MARTINEK, LUKA KOSTANJEVECGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA 150:20:110:47:31
182039TADEJ JELOVCAN, MAJA JELOVCANhitra in smrdljiv0:18:040:47:49
192059BOJAN PFAJFAR, JOLANDA BENEDICICALPLES 30:21:090:48:27
202072OTO VRANICAR, MAGDALENA VRANICARGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:21:110:49:11
212124DRAGO SRECNIK, LILJANA MOHORCPC TRŽIC0:18:140:49:23
222073TIMOTEJ JENKO, EMA JEMECŠvigca0:18:200:49:31
232038KLEMEN PETRIN, SARA VIŽINTINSKF0:22:100:49:47
242104ALEKSANDER STRNIŠNIK, KRISTINA KLEMENCICMySun by Koop0:20:150:49:59
252050ALEŠA ZRIMŠEK, PATRIK KRAJNIKOŠ Škofja Loka-Mesto0:17:240:50:25
262067MARUŠA PINTAR, MATIC BOBNARGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA 180:17:310:50:30
272036ZMAGO STADLER, VITA KREMŽARŠD EFI 10:17:410:52:00
282103ANA STOIMENOVSKA, SAMO CADEŽHABJAN TRANSPORT40:20:180:52:26
292048JAKOB ŠUŠTAR, PETRA BOGATAJJ+P Team0:21:070:53:37
302055MATEJ KOŠIR, TADEJA KOŠIRŠD Elektro Gorenjska 10:20:120:54:00
312081MATJAŽ HRIBERŠEK, DANICA MATI DJURAKIBodFit0:22:570:54:10
322074KATJA FRELIH, MATEJ FRELIHMKFrelih0:21:000:54:25
332077BARBARA KOSEM HAFNER, MARKO HAFNERHafnercki0:23:400:54:26
342047MARTIN OPRIN, ANAMARIJA OPRINOprincki0:20:590:55:16
352116ANDREJ LIKAR, URŠA KRAŠEVECROTARY KLUB ŠKOFJA LOKA110:24:140:55:19
362108BLAŽ LIKAR, NAJA BABNIKROTARY KLUB ŠKOFJA LOKA30:24:150:55:20
372119OBLAK MAŠA, OBLAK DOMENŠD EFI 30:21:070:55:42
382028PETRA JESENKO, MATIJA DOBNIKARP&M0:19:570:55:43
392105DRAGO TELIC, VILMA TELICTeliCo0:23:140:55:46
402093JANEZ GALE, TEJA GALERUN4UNITY80:24:030:55:57
412016RIHARD ŠMID, MANJA PLATOVŠEKGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA 40:22:090:56:37
422111KLAVDIJA DOLENEC, ALEŠ KOŽELJROTARY KLUB ŠKOFJA LOKA60:21:540:57:10
432107ŽELJKA KASAPOVIC, JAN BEVKROTARY KLUB ŠKOFJA LOKA20:27:500:57:50
442082MARKO MOHORIC, JUTTA KEMPTERFreising-Pevno0:25:020:58:08
452063TINA LEBAN, MATEJA PODLOGARŠD Partizan Škofja Loka 40:23:000:58:23
462024NINA STREL, JANEZ JUSTINGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA 130:20:240:58:51
472113NINA ARNUŠ, LUKA GLUŠICROTARY KLUB ŠKOFJA LOKA80:21:541:00:09
482098PETRA POTOCNIK, UROŠ JESENKOUroš in Petra0:19:191:00:26
492066KLAVDIJA STOLNIK, NATAŠA JERAMKIP Team0:24:471:02:34
502094PAUL SCHADLER, ELENA ROSSIRUN4UNITY90:26:011:09:16