Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUcenci 6. in 7. razred
O67ZUcenke 6. in 7. razred
O89MUcenci 8. in 9. razred
O89ZUcenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 16.6.2018

O67Z - Ucenke 6. in 7. razred

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlubRezultatKAt.
13180KAVCIC MANCA2006OŠ Železniki0:06:11O67Z
23131SULJANOVIC DORA2005OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:06:13O67Z
33005RADEJ TJAŠA2006OŠ Blanca0:06:24O67Z
43179ULJANCIC PIA2005OŠ Škofja Loka Mesto0:06:25O67Z
53081TOMŠE LARA2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:06:32O67Z
63127RENKO VITA2005OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:06:37O67Z
73001BLATNIK KIARA2006OŠ Blanca0:06:41O67Z
83071REVEN EVA2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:06:47O67Z
93082TOMŠE NINA2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:06:48O67Z
103132ASJA FATIMIC2006OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:07:02O67Z
113150ERZNOŽNIK LUCIJA2006OŠ Škofja Loka Mesto0:07:04O67Z
113072RORIC ZOJA2005OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:04O67Z
133004RADEJ ANJA2005OŠ Blanca0:07:05O67Z
143178ULJANCIC ELA2006OŠ Škofja Loka Mesto0:07:06O67Z
153021BOHINC ANUŠA2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:22O67Z
163057MIKLAVCIC IVA2005OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:28O67Z
173085ZAVRL KLARA2005OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:37O67Z
183101DEBELJAK ELA2005OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:07:48O67Z
183122NEDIC LANA2005OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:07:48O67Z
183144CANKAR POLONA2005OŠ Škofja Loka Mesto0:07:48O67Z
183059NOVLJAN MANCA2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:48O67Z
223142BOKAL IVA2005OŠ Škofja Loka Mesto0:07:50O67Z
223166PECAR DAŠA2005OŠ Škofja Loka Mesto0:07:50O67Z
243162MESEC JULIJA2006OŠ Škofja Loka Mesto0:07:51O67Z
253048LEVAR LIZA2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:54O67Z
263038KONCAN ELIZABETA2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:55O67Z
263121MOHORIC JERCA2005OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:07:55O67Z
263175RUPAR LUCIJA2005OŠ Škofja Loka Mesto0:07:55O67Z
293157KRAJNIK ADELIN2006OŠ Škofja Loka Mesto0:07:57O67Z
303152HEINE MANJA2006OŠ Škofja Loka Mesto0:07:58O67Z
313193PETRIC VITA2006OŠ Nove Jarše Ljubljana0:07:59O67Z
323084VUCENOVIC DAJANA2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:08:04O67Z
333056MIJIC NIKA2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:08:05O67Z
343067PODLIPNIK LUCIJA2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:09:00O67Z
343047KUŠAR NEVA2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:09:00O67Z
363009ALIC NANA2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:09:04O67Z
373195OBRADOVIC KATJA2005OŠ Škofja Loka Mesto0:09:15O67Z
383176SEVER HANA2005OŠ Škofja Loka Mesto0:09:20O67Z
393155KLEMENCIC TINA2005OŠ Škofja Loka Mesto0:09:23O67Z
403163MIJOVIC VALENTINA2005OŠ Škofja Loka Mesto0:09:25O67Z
413073SARA DEMŠAR2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:09:36O67Z
423053MARTIC LARA2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:09:50O67Z
433086ZHANG LISA2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:09:51O67Z
443075STANIC NIKA2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:09:56O67Z
453194MOŽINA ZALA2005OŠ Škofja Loka Mesto0:10:41O67Z
463124PORENTA LAINŠCEK URŠKA2006OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:10:46O67Z