Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUcenci 6. in 7. razred
O67ZUcenke 6. in 7. razred
O89MUcenci 8. in 9. razred
O89ZUcenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 16.6.2018

O89Z - Ucenke 8. in 9. razred

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlubRezultatKAt.
13022CAMLEK NECA2004OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:06:06O89Z
23169POGACAR ZALA2004OŠ Škofja Loka Mesto0:06:17O89Z
33137ILAR LINA2004OŠ Oskarja Kovacica0:06:18O89Z
43174RUPAR TJAŠA2004OŠ Škofja Loka Mesto0:06:25O89Z
53104GLOBOCNIK MAŠA2004OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:06:28O89Z
63153IVANUŠIC KATARINA2004OŠ Škofja Loka Mesto0:06:29O89Z
73149DOLINAR KATJA2004OŠ Škofja Loka Mesto0:07:13O89Z
83130STANONIK ALJA2003OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:07:14O89Z
93099DEBELJAK LARA2004OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:07:20O89Z
103154KALAN TJAŠA2004OŠ Škofja Loka Mesto0:07:26O89Z
113106HABJAN EVA AMANDA2004OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:07:29O89Z
123164MUSEK ELA2004OŠ Škofja Loka Mesto0:07:30O89Z
133151HEGLER ŽIVA2004OŠ Škofja Loka Mesto0:07:34O89Z
143070REP LANA2004OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:38O89Z
153041KRAJNIK MAJA2004OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:43O89Z
163120MOHORIC ELA2004OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:07:51O89Z
173077STOJCEVIC TONIA2004OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:59O89Z
183033KALAN NEJA2004OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:08:03O89Z
193054METERC MOJCA2004OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:08:04O89Z
203046KRŽIŠNIK ANIKA2004OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:08:06O89Z
213165OMEJC ANA2004OŠ Škofja Loka Mesto0:08:23O89Z
223026DRUŽINEC EVA2004OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:08:24O89Z
233170POKORN PETRA2004OŠ Škofja Loka Mesto0:08:25O89Z
243173RUPAR MAJA2004OŠ Škofja Loka Mesto0:08:43O89Z
253156KOKALJ URŠKA2003OŠ Škofja Loka Mesto0:08:44O89Z
263146CENGIJA JANJA2004OŠ Škofja Loka Mesto0:09:22O89Z